Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Neten megismerkedtem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neten megismerkedtem egy nagyon helyes pasival és elhívott randizni. Itt nálunk (Szerbia) nyitva lehetnek az éttermek 5ig. Ha így mennék vajon jó lenne?

Figyelt kérdés
[link]

2020. dec. 16. 09:27
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
100%
Akkor elmondom, hogy miért írják, hogy qvás...Ennyire mini szoknyához, az ilyen magassarkú lotyós hatást kelt. Szóval vagy hosszabb legyen a szoknya, vagy alacsonyabb a cipő sarka. Együtt a kettő elég könnyű nőcske hatását kelti. Viszont, ha te az vagy, akkor vedd fel ezt így, és add önmagad!
2020. dec. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
95%
A fényes harisnya meg nem igazán trendi már, de te tudod.
2020. dec. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 A kérdező kommentje:
Csak fényes harisnyáim vannak. Nekem tetszenek. Szeretném a pasit elcsábítani mert nagyon bejön
2020. dec. 16. 10:17
 14/55 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem is olcsó és közönséges és nem étterembe illő viselet, de szerintem ha alapból ez a stílusod akkor menjél így, legalább tudja előre mire számítson tőled a jövőben. Még az is lehet, hogy bejön neki, elég sok pasinak bejön.
2020. dec. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
94%
Ez nagyon közönséges hatást kelt sajnos. Nincs benne semmi nőiesség, kifinomultság, elegancia, még csak nyomokban sem.
2020. dec. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
86%
Ugyanezzel a képpel volt már kérdés a szépség és divat kategóriában pár hónappal ezelőtt. Akkor az volt a kérdés, hogy ez jó lenne-e randira. Már akkor is mindenki azt írta, hogy úgy néz ki ez a szett, mint egy olcsó qrva munkaruhája.
2020. dec. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ízléstelen és közönséges. Persze, sokan meg fognak bámulni, hiszen minden idom ott van a kirakatban. Ha emiatt szeretnél a figyelem középpontjában lenni, akkor hajrá. Ha viszont szeretnéd, hogy komolyan vegyenek, akkor nem ártana stílusleckéket venned.
2020. dec. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:
86%

" Szeretném a pasit elcsábítani mert nagyon bejön"


Ha a pasi a qrvás nőkre bukik, akkor garantáltan sikered lesz. Egy menet biztos meglesz.

2020. dec. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
89%
Ez így ócska, már bocs.
2020. dec. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randi..

Látod kérdező, itt a lánynak ugyanolyan rövid a szoknyája, mégse néz ki úgy, mint egy útszéli. Így is lehet ám.

2020. dec. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!