Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Merjek nála kezdeményezni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merjek nála kezdeményezni?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit tegyek :( van egy srác aki nagyon tetszik, én 19 éves vagyok ő 21, viszont az a probléma, hogy a gyakorlatvezetőm volt az egyetemen az első félévben. Nagyon megtetszett, szimpatikus, kedves, és még ő is egyetemista csak tarthatott gyakorlatot. Szóval ez egy elég szerencsétlen helyzet, mivel nyilván így nem igazán mutathattam ki a szimpátiámat iránta, viszont ezután nem fog tanítani, úgyhogy megszünne a tanár-diák felállás, csak nem tudom merjek-e lépni az irányában. Nem tudom eldönteni hogy ő mit gondolhat, adott egykét jelet amiből gondolhatnék rá, hogy én is tetszem neki, de lehet hogy ez csak belemagyarázás a részemről( olyanokra gondolok, hogy pl a házijaim javítását telepakolta szmájlikkal, a többiekét meg nem, vagy hogy ahányszor valami kis dolgot elrontottam, mindig odaírkálta hogy ha akármi nem megy keressem nyugodtan-de ezek simán lehetnek csak azért is mert kedves a természete), de igazán egyértelmű jeleket nem.is adhatott, mivel hát végeredményben a tanítványa voltam. Arra gondoltam, hogy talán ha meglesz a vizsgám bejelölném facebookon vagy nem is tudom...de nem tudom nem érezné e nagyon nyomulósnak, vagy nem zavarná ez a hülye helyzet. Még annyit hogy egy elég félénknek tűnő, átlagos kinézetű srácról van szó, én meg /környezetemben élők szerint/ nagyon szép lány vagyok. Ti mit tennétek a helyemben?

2020. dec. 10. 23:16
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Na ahogy gyakorlatvezető lett, rögtön megtetszett az átlagos, félénk srác :D
2020. dec. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem, nem amiatt tetszett meg, hanem egyszerüen így ismertem meg. Nyilván jobban örülnék ha nem lenne a gyakorlatvezetöm, jóval egyszerűbb lenne
2020. dec. 11. 00:04
 3/8 A kérdező kommentje:
Meg amúgyis tetszettek mindig az ilyen kaliberű srácok, nem szeretem a nagypofájú barmokat, vagy a kis szépfiúkat
2020. dec. 11. 00:11
 4/8 anonim ***** válasza:
Mondneki hogy nemmegy valami és hogy segítsen
2020. dec. 11. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Ez tök aranyos :D Biztos örülne ha egy szép lány rámozdulna, nem igaz hogy nem. Meg amiket írtál jelzések, na azért azok valamik. A Facebook bejelölés elsőnek jónak tűnik, férfiként elmondom hogy az nagyon magas labda.
2020. dec. 11. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kérj tőle segítséget akár más tárgyakból is!
2020. dec. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Juj. A szép lányok sokszor nem tartják szépnek magukat.
2020. dec. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, és ezt hogy érted vagy hogy vág ide? Én magamat is szépnek látom, de direkt azért nem azt írtam ide, mert akkor megeshetne hogy nem vagyom az, csak annak látom magam. De nagyon sok ember igy gondolja, szóval ezzel nincs probléma. Viszont valószínűbb így ia hogy nem igazán érdeklem a srácot :/
2020. dec. 16. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!