Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miről beszéljek egy fiúnak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről beszéljek egy fiúnak? (lány vagyok)

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik nekem egy fiú, de nem tudok semmiről sem beszélni, ha éppen találkozok vele. Csak ülünk csendesen, de egyikünk sem szólal meg. Ilyenkor nagyon zavarban vagyok. Amúgy sem vagyok egy dumagép. Ezen is szeretnék változtatni. Tudtok segíteni?
2008. nov. 30. 19:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Beszéljetek bármiről ami eszedbe jut.Ami téged érdekel azt hozd fel. Bármiről lehet beszélgetni tényleg bármiről, ne izgulj azon , hogy ez most tetszeni fog e neki vagy sem.Hidd el ő is ugyanúgy izgul mint te és ő is azon kattog ,hogy mit mondjon, szóval törd fel a csendet és Beszélj :)nyugodtan pl: suli, zene, hol volt hétvégén bulizni, jön a karácsony, szilveszter, hobby. Hidd el ha elkezdesz vele beszélgetni akkor ő is feloldódik és gördülni fog a beszélgetés. Sok sikert.

Zeusz :)

2008. nov. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A fiúk és az emberek általában szeretnek magukról beszélni. Beszéltesd! Kérdezgess! Bármit, amire kíváncsi vagy, és ami az eszedbejut. És ha elkezd beszélni, akkor a legjobb kérdés, amit egy életre érdemes megjegyezni: Miért? Ezzel lehet húzni az időt, amíg nem jut eszedbe új kérdés.:) De ha elkezded beszéltetni, akkor ős is vissza fog kérdezni és onnantól sima ügy a dumcsi.
2008. nov. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat!:)
2008. nov. 30. 19:33
 4/8 Srapnel ***** válasza:
Mindezek ellenére, ha a fentieket kipróbálod és úgy sem megy, akkor jön az, amit tulajdonképpen meg is kell tanulnod előbb-utóbb: az, hogy tetszik valaki, még nem biztos, hogy összeilletek, vagy tudtok egymással bármit is kezdeni, mint emberek...
2008. nov. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hol szoktatok találkozni?
2008. nov. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Általában mikor a két család együtt van, mert a szülei és a szüleim jó barátok. De persze nem tudja, hogy tetszik nekem. :)
2008. nov. 30. 20:18
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyik fiúbarátom jóban van egy sráccal, aztán egyik nap hárman mentünk hazafelé, mert ez a rác becsatlakozott hozzánk. Nem tetszik nekem, meg semmi ilyesmi, csak hogy lásd, tényleg bármiről lehet beszélgetni egy fiúval. Az utcán megláttunk egy dagadt macskát, és utána azt tárgyaltuk, hogy olyan kövér volt, hogy alig fért be a kerítés hézagain :DDD
2012. dec. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 BalaZS7 válasza:
uhh hallod...enis pont egy dagatt macskáról akarnék beszélnii...:D
2013. márc. 22. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!