Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem értem. Ez tényleg bejön a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem. Ez tényleg bejön a pasiknak?

Figyelt kérdés

Alapból csendes lány vagyok, de gyakran beszólok az embereknek. Persze nem szemétségből, csak barátian.

A pasikkal nem kezdek, sőt, van, hogy egy-kettővel még a szokásosnál is barátságtalanabb vagyok.

És mégis kikezdenek velem, keresik a társaságom. Akkor hogy is van ez?


2010. aug. 11. 23:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
dóri te vagy az :O xd
2010. aug. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Most mi van? Attól hogy te nem kezdesz velük, ők miért ne kezdhetnének veled? A férfiak kezdeményeznek többnyire.
2010. aug. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Hol laksz?Nekem rmlik vmi:D
2010. aug. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

van mikor vonzok az ilyen lányok :D

20f

2010. aug. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Te el akarod üldözni, vagy mi?

Van egy pár olyan, aki szereti azt. Én nem az vagyok.

2010. aug. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az az oka, hogy mivel nem érdeklődsz az említett pasik után, nem akarsz nekik megfelelni, így nem vagy görcsös, hanem természetesen viselkedsz. Akin nagyon látszik, hogy majd megőrül a kiéhezettségől, és emiatt igyekszik kedves lenni, de látszik rajta az igyekezet, na inkább az hat sokszor taszítóan.
2010. aug. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Nem, valószínűleg te jössz be a pasiknak.

Ha nem lennél barátságtalan, még jobban bejönnél nekik.

2010. aug. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
te, én gondolom h ki vagy... maris!
2010. aug. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Nem vagyok Dóri. xD


Alapból ilyen vagyok, nem üldözöm őket. Ha jönne egy olyan pasi, akivel tényleg jól érzem magam, azzal nem lennék bunkó.

2010. aug. 11. 23:34
 10/18 A kérdező kommentje:
Maris se vagyok. x3
2010. aug. 11. 23:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!