Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezik ilyen lányt? Bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen lányt? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Olyan lányra gondolok, aki 18nál fiatalabb és olyan zenét hallgat, mint slipknot, CkY, agnostic front, enter shikari, sick of it all, h2o és hasonlókat.
2010. aug. 11. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Valószinű létezik de a tudósok sem tudják még biztosan.
2010. aug. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hmm... a Slipknot-ot szeretem, de inkább gothikusabb zenéket hallgatok, mondjuk az életkorom 18 év alatt van...

Talán inkább a nővérem hallgatott régen ilyeneket,de ő már 19.(:

Jah, meg van 1 kiscsajszi a sulinkban aki ezeket hallgatja és 18 év alatt van... kb. 13! xD

2010. aug. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha ez alapján keresel párt akkor az egy eléggé sekélyes dolog. Ha normális és jó kapcsolatot akarsz akkor a zenehallgatás bőven másodlagos kérdés!
2010. aug. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem így keresek társat:)
2010. aug. 11. 22:12
 5/7 LoveGame ***** válasza:

Szia!

A legjobb barátnőm ilyen!:D

2010. aug. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
enter shikari jóó.Amúgy meg ha így keres társat?Vannak akiknek így jön össze.Én pl. olyanról hallottam,hogy a guns n roses(nemtudom hogy írják)miatt jöttek össze ;)szerintem ez klassz dolog :DDD Amúgy meg ha belegondolsz én életembe nem láttam olyat,hogy pl.egy rocker csajnak discos barátja lenne...:D
2010. aug. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ezek közül nem sokat ismerek, de a legjobb barátnőm 16, és rocker. de hallgat mindenflée metalt is, meg régebben punkot... (:

baromi nagy arc. :D

2010. aug. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!