Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lany akivel meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lany akivel meg decemberbe jottem ossze. Mit tegyek? ( tobbi lent )

Figyelt kérdés

Es kb majusban beszeltem vele es mondta h mar nem erez semmit!!

Megkerdeztem h mi tortent?? Es mondta h nem fius ugy, csak mar nem testszem neki!

Csak en szerelmes vagyok bele!!

Lecci ertelmes valaszokat!!!


2010. aug. 11. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Sok választásod nincs, lépj túl rajta.
2010. aug. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Decembertől májusig nem is beszéltetek? Lehet az volt a baj.
2010. aug. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De beszeltem vele csak leirtam hogy hogy tortent
2010. aug. 11. 15:06
 4/5 anonim válasza:
Ha szerelmes vagy bele akkor ne add fel! Attól megfutamodik egy lány, ha egyből feladod, kűzdened kell érte! Biztos vagyok benne, hogy nem voltál elég határozott. A lányoknak ez nagyon fontos! Sokszor ugyanolyan fontos, vagy fontosabb mint a tested /kinézeted! határozottan, mgabiztosan udvarolj, mintahogy, azt egy fiúnak tennie kell. Ne kerüld a tekintetét, nézz a szemébe, legyél kezdeményező, húzd ki magad, ne halkan hanem hangosabban beszélj. hívd fel nyugodtan tégy bármit, éreztesd vele, hogy te vagy a férfi. Eréjesen lépj fel! Ekkor el fog csodálkozni a csaj és rá fog jönni h többet érsz mint gondolta eddig rólad, ne habozz, ne halogass semmit. mindenre egzaktul, korrekten válaszold. neked a fiúnak kell megtenni az első lépéseket szedd össze magad és beszélj határozottanvele!
2010. aug. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ok meglesz
2010. aug. 12. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!