Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miez a női gondolkodásmód?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miez a női gondolkodásmód? érti ezt valaki?

Figyelt kérdés

Hétvégén bentvoltam egy szórakozóhelyen,és összefutottam egy régi csaj ismerősömmel,aki nekem mindig is tetszett,meg régen azelőtt sokat is beszélgettünk.Egész este együttvoltunk,egymáson lógtunk,annyit smároltunk még életemben ezelőtt soha! Nemittunk az este,mert amikor találkoztunk akkor még nagyon kora este volt...és igy meg ha ottvolt,akkor nemakartam hogy ivászat legyen(Ezt persze csak azért mondom mert mindketten tudtuk hogy mitcsinálunk az este folyamán).Órákat beszélt hogy mennyire szeretne találkozni még,szinte már lebeszéltük az időpontot is,mondogatta hogy miért nem hamarabb találkoztunk,meghogy végre talált egy normális srácot...szinte már a mennyekben éreztem magam,és tényleg látszódott rajta hogy komolyan gondolja! Aztán sajnos reggel lett,mindketten mentünk haza, este mikor beszéltem vele,mondtam neki hogy mennyire jóvolt az este,és én totál komolyan gondolom ezt a dolgot,meghogy totál belézúgtam,és tényleg szeretnék mielőtt találkozni vele! Erre a válasz: "Aha,aha,oké értem" meg ilyen flegma válaszok! Nagy nehezen kiszedtem belőle hogy ő mitszeretne,és azvolt a válasza hogy örül hogy ilyeneket mondok neki...de másrészt meg nagyon megilyesztem ezzel!!!! Magyarázatot nemkaptam,nemtudom mivolt ebben az egészben az ilyesztő hogy beszéltem vele,mikor még ő volt a legjobban rámszálva! Annyi a vége hogy mondta hogy többet nebeszéljünk,nekeressem...és vége! Komolyan nemtudom..most énvagyok a nemnormális?...vagy a csajok,mert most az egyszer gondoltam hogy nah végre hátha most sikerült egy normális lányt találni, erre ezis ugyanolyan mint a többi(persze van kivétel...de nem errefele)

Tapasztalataim alapján aztvettem észre hogy tehet itt bárki bármilyen jót...a nők részéről valami szivatás megy végig, tudom nemmondok újat...csak nekem mostlett elegem:D


24/F


2010. aug. 10. 18:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Figyelj...

1. Ne írj ilyen hosszút, mert senki nem olvassa el.

2. Keress fel egy helyesírási szabálykönyvet.

3. Ő egy nő, nem fogod tudni megérteni a gondolatait.

Én a helyedben elküldtem volna a jó büdös francba... A nők bonyolultak, nő létemre nem értem őket.

2010. aug. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!