Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miez a női gondolkodásmód?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miez a női gondolkodásmód? érti ezt valaki?

Figyelt kérdés

Hétvégén bentvoltam egy szórakozóhelyen,és összefutottam egy régi csaj ismerősömmel,aki nekem mindig is tetszett,meg régen azelőtt sokat is beszélgettünk.Egész este együttvoltunk,egymáson lógtunk,annyit smároltunk még életemben ezelőtt soha! Nemittunk az este,mert amikor találkoztunk akkor még nagyon kora este volt...és igy meg ha ottvolt,akkor nemakartam hogy ivászat legyen(Ezt persze csak azért mondom mert mindketten tudtuk hogy mitcsinálunk az este folyamán).Órákat beszélt hogy mennyire szeretne találkozni még,szinte már lebeszéltük az időpontot is,mondogatta hogy miért nem hamarabb találkoztunk,meghogy végre talált egy normális srácot...szinte már a mennyekben éreztem magam,és tényleg látszódott rajta hogy komolyan gondolja! Aztán sajnos reggel lett,mindketten mentünk haza, este mikor beszéltem vele,mondtam neki hogy mennyire jóvolt az este,és én totál komolyan gondolom ezt a dolgot,meghogy totál belézúgtam,és tényleg szeretnék mielőtt találkozni vele! Erre a válasz: "Aha,aha,oké értem" meg ilyen flegma válaszok! Nagy nehezen kiszedtem belőle hogy ő mitszeretne,és azvolt a válasza hogy örül hogy ilyeneket mondok neki...de másrészt meg nagyon megilyesztem ezzel!!!! Magyarázatot nemkaptam,nemtudom mivolt ebben az egészben az ilyesztő hogy beszéltem vele,mikor még ő volt a legjobban rámszálva! Annyi a vége hogy mondta hogy többet nebeszéljünk,nekeressem...és vége! Komolyan nemtudom..most énvagyok a nemnormális?...vagy a csajok,mert most az egyszer gondoltam hogy nah végre hátha most sikerült egy normális lányt találni, erre ezis ugyanolyan mint a többi(persze van kivétel...de nem errefele)

Tapasztalataim alapján aztvettem észre hogy tehet itt bárki bármilyen jót...a nők részéről valami szivatás megy végig, tudom nemmondok újat...csak nekem mostlett elegem:D


24/F


2010. aug. 10. 18:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
Nekem meg az a tapasztalatom, hogy soha nem a rendes pasik a befutók. Aki tapló, kihasználja a csajt, hanyagolja, az után tapadnak a csajok. Sajnos.
2010. aug. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Lehet úgy érezte, az első randin megkéred a kezét, ez rémisztő...
2010. aug. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Van benne igazság...mondjuk amiket irtam, gondolom forditva a csajok ugyanezt mondják a srácokra...de amugy az teljesen igaz hogy az a faszagyerek aki kőbunkó...valamiért elég sokan arrabuknak! Nekem meg az nemis menne
2010. aug. 10. 18:39
 4/11 anonim ***** válasza:

Egyszerűen nem akar komoly dolgot a lány, és megijedt, ennyi.


Ha valami ilyesmi megesne velem, én tuti lelkes lennék... :) Szükségem lenne már egy hasonlóra.


20/L

2010. aug. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is az van, amit az utolsó írt.A nagy hévben, biztos jó volt minden, aztán másnap gondolkozott és megijedt (vagy a te, vagy a saját érzéseitől).

Én is csináltam már ilyet régen(sajnos), hagyd egy pár napig gondolkozni, addig ne keresd.Lehet, hogy közben ő fog. :D

2010. aug. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Funktasztikus ***** válasza:
0%
az hogy a csaj egy idióta ribi azt se tudja mit akar kinjában ... ne foglalkozz vele
2010. aug. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 spsux ***** válasza:

bocs, nem olvastam végig mert hosszú csak a cím fogott meg, arra meg 1 viccet tudnék írni lehet ismered is:


2 ember vizsgázik, bemegy az 1ik és a következőket kérdezik:

-Ki volt a 2. vh-ban a németek vezetője?

-Hitler.

-helyes.

Ki volt II. József anyja?

-Mária Terézia

-helyes.

Hány csillag van az égen?

-azt még a tudósok se tudták megállapítani.

-helyes.

Megy ki a teremből és odasúgja a társának hogy 3 kérdés volt és a válaszok: Hitler, Mária Terézia, a tudósok se tudták megállapítani. Bemegy a másik ember is és kérdezik tőle:

-Apja neve?

-Hitler.

-Anyja neve?

-Mária Terézia.

-Maga hülye?

-Ezt még a tudósok se tudták megállapítani.


na szal a kérdésedre a válasz a vicc 3. válasza :D

2010. aug. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Azt mondtad neki hogy máris beleszerettél? Én is megijedtem volna. :S

18L

2010. aug. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen?:O De hogyha ő is valami ilyesmire utalt..akkor mi a gond? Nincs itt olyan aki neszeretné ha valaki ilyet mondana neki? vagy már ettől bekell csinálni,mivan ebben olyan különös? Vagy esetleg sokan csak 1 éjszakás kapcsolatra hajtanak?
2010. aug. 10. 20:41
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez nem azt jelenti, hogy egy éjszakásra hajt. Csak megijedt mert ő még nem érez így, és furcsállja hogy te igen, ráadásul ki is mondod.(ilyen hamar) Barátom 2,5 hét járás után mondta és még így is megijedtem.:D

Ja am. 20:01-es voltam.

2010. aug. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!