Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy értékes lánnyal nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy értékes lánnyal nem történhet meg, hogy kihasználják?

Figyelt kérdés
Rengeteg pasi írja itt, hogy akit kihasználnak, az megérdemli, mert másra nem jó. Ez azt jelenti, hogy ők valami tévedhetetlen igazságosztók?

2020. nov. 15. 08:54
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
19%

Az olyan pasinak nem. Elítélendő erkölcsileg. Ebben igazad, van. De törvényileg viszont nem.

Ha mindenkit elítélnél aki hazudott, becsapott valakit, akkor, börtönben ülne kb 7,5 milliárd ember.

2020. nov. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
97%

Ha egy nő párkapcsolatot akar és a férfi szexre használja majd dobja, akkor az attól még kihasználás, hogy a lánynak is jó volt. Ugyanis becsapta és visszaélt a bizalmával.

Érdekes, hogy itt két dolgot vártok el: egy nőnek legyen kevés szexuális tapasztalata (különben ribi) tartsa magát valamire. Másik: feküdjön le veletek már minél hamarabb és ne sírjon ha kihasználják szexuálisan, mert ez neki is jó.

Csak ti nem látjátok az ellentétet?

2020. nov. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%
Akkor mi a megoldás? Kedves 12-es? Nem kötelező lefeküdni senkivel.
2020. nov. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
12-nek igaza van, ezeket hogy lehet egyszerre teljesíteni?
2020. nov. 15. 10:13
 15/21 anonim ***** válasza:
96%

Nem hát, ezért akarunk párkapcsolatban szexelni. De ha átvágnak minket és mi azt hisszük, hogy párkapcsolatban vagyunk,közben meg nem, akkor erről nem tehetünk, hanem a férfi tehet erről aki egy hazug alak és elfelejtette közölni hogy ő nem azt akarja, mint mi.

Ha meg a sok rossz tapasztalat miatt addig váruk a szexszel amíg bemutat az anyukájának, a pasik nagy része lelép, még ha komolyat akart is.

2020. nov. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
27%
Az önmagukat értékesnek tartó lányokat szokták a menő arcok leginkább kihasználni és átverni. Ezek a lányok azt hiszik, hogy Pablito, a helyi macsó megtisztelésnek veszi, hogy szóba áll velük. Ezek a férfiak viszont nem akarnak monogám párkapcsolatot, képtelenek rá, így elkezdenek hazudozni és nőzni. A barátnőt átrakják az "őt bemutatnám anyámnak" vagy "feleségnek való" kategóriába, de emellett még ott a másik "csak szex" kategória is, amiről a barátnő nem tud, mégcsak nem is feltételezi. Hány ilyet láttam...😀 Aztán robban a bomba.
2020. nov. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
97%

Velem bántak már undorítóan, vettek semmibe és használtak ki. Undorító külsejű és jóképű férfi is tett velem ilyet.

Ettől nem magamat tartom értéktelennek, hanem őket. Én normális férfival vagyok kapcsolatban 8 éve, ők meg még mindig senkiházi sz.aremberek, és nem szereti őket senki.

Ja, és nem érték el, hogy "magamba nézzek", akkora pofával válogattam a férfiak között, miután férgekbe botlottam, hogy jó ha az 5%-ukkal voltam már hajlandó szóba állni. És ez akkor is így lesz, ha neadjisten 30 feletti szingli lennék egyszer.


Nehogy már az áldozat tegyen róla, ha a másik köcsög. Az emberismeret hiánya és a tapasztalatlanság nem értéktelenség, főleg fiatalon.

Meg szép álom az is, hogy majd a k.öcsög személyiségű férfiak határozzák meg a nők értékét. Azért mert egyesek kényük kedvük szerint csak szexre szánnának, akkor süssem le a szemem és töprengjek, hogy miért nem vagyok jó másra? Fenét.

És még mindig több nő gondolkodik így, mint kéne.

2020. nov. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Ad. 1.

De miért ne gondolhatná valaki értékesnek magát?

Ad. 2. És a másik, nem csak macsók szokták a nőket átrázni hanem a magukat gyakran "rendes, kedves jófiú" - nak tartók is. Mint ahogy azt már többen is írták itt. Amúgy aki ennyire foghegyről beszél a nőkről, vele "miért járnánk jobban"?

2020. nov. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Nagy igazság, az ilyen kedves-rendes pasik sokkal alattomosabbak!
2020. nov. 15. 12:30
 20/21 anonim ***** válasza:
72%

"Privátban kaptam egy üzenetet dixontól, hogy a lány hibája, mert jóképű pasit választott, ezért megérdemli."


na, az ilyen Dixonokat kell nagy nagy ívben elkerülni, ha jót akarsz magadnak. Frusztrált pötsök, egy fokkal sem jobbak, mint az általuk gyűlölt "alfahímek", sőt, sokkal rosszabbak.

2020. nov. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!