Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A legjobb barátom, jár azzal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátom, jár azzal a lánnyal, aki nekem is teccik! Vele osztottam meg a bajaimat, aztán pedig lenyúlta a csajt! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2010. aug. 9. 21:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
A barát fontosabb mint bármilyen nőnemű lény szóval inkább békülj ki vele ha meg úgysem voltál vele együtt akkormeg?.... Nyugi tapasztalatból beszélek a csajon gyorsan túladtam de egy jó barátságot kár lenne hanyagolni
2010. aug. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Tavasz elején megtetszett az osztályból egy lány, akit másfél évig észre sem vettem korábban. Sokat beszéltünk utána MSN-en és élőben is, de miután másfél hónap ismerkedés után elhívtam őt valahová, csak annyit válaszolt, hogy legyünk barátok. Nem tudtam magam túltenni rajta, de megtudtam, hogy neki a legjobb barátom tetszik. A barátomnak is tetszett a lány, de mióta csak nekem megtetszett, beszámoltam neki mindenről, ami köztem és a lány közt történt, és miután elutasított, a barátom azt mondta nekem, hogy soha nem jöhetnénk össze vele, még akkor sem, ha meglenne rá a lehetőség, mert a másik miatt nem tehetnénk ezt meg.


Szóval egy legjobb barát valami ilyesmit csinál, nem azt, amit az a válaszoló írt.


Amúgy elsőre el sem tudom képzelni, mit csinálnék a helyedben. Végülis gondolj bele, egyszerre vesztetted el a legjobb barátodat (na most ellent mondtam magamnak? Nem, mert csak eddig volt a legjobb barátod) és a lányt akit szeretsz.


16/F

2010. aug. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:

hát én most nevettem egy jót. Ne érts félre nem rossz okból:) Csakhogy én a legjobb barátomnak úgy nyúltam le a csaját hogy jártak és előtte smároltam le miközben jártak...

a lány pedig hagyta...


A barátom ennek ellenére megbocsátott a lánnyal mainapig gyütt vagyok a fiú pedig ugyanúgy a legjobb barátom:D


Nagy görény vagyok tudom...de van egy aranyszabály amit minden hímnemű lény tartson be!


Egy nő sem ér annyit mint a legjobb barátod. Mellesleg én még mindíg ugynaúgy szeretem a baártom és nem akartam vele szemét lenni hogy lenyúltam a csaját. De megtettem és túlléptünk mind2-en!

2010. aug. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

*Előző vagyok mellesleg én is 14/F vagyok :D


*De persze ha már a feleséged nyúlja le a legjobb baártod.. aki a kölykeid annya... tényleg rúgd le mindkettő agyát :)

2010. aug. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Jah... Kössz. Am már beletörődtem, hogy a lány őt választotta... Most pedig már megint keresek valakit... Hátha, azt nem fogja lenyúlni vmejik barátom ;)
2010. aug. 13. 12:49
 16/17 anonim ***** válasza:
Szépen igényesen arcba kell vágni az ilyen "barátot"! Tudta hogy tetszik neked, és hogy próbálod felszedni a csajt! Akkor mitképzel hogy lenyúlja előled?! Ne békülj! Van még sok barát és barátnő jelölt a földön! Nem vagy te valami kis csaj hogy akár meg is rugdoshatnak, ő a te igazi barátod, mert csak! Férfi vagy, cselekedj az ilyen helyzetekben "ösztönből"!
2010. aug. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Alj Alj Alj! MI van veletek ez nem lenyulas de ha egyszer neki is tetszett van mas lany meg egyszer ugy is elhagyja a baratodat.
2012. máj. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!