Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A legjobb barátom, jár azzal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátom, jár azzal a lánnyal, aki nekem is teccik! Vele osztottam meg a bajaimat, aztán pedig lenyúlta a csajt! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2010. aug. 9. 21:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
2010. aug. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
foss bele a kajájába
2010. aug. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2010. aug. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom ezek után már Te sem gondolod komolyan, hogy a legjobb barátod.... Egyébként pedig nem tudsz mit csinálni, lépj túl És legközelebb jól nézd meg, kit fogadsz a bizalmadba. Van még nő, jó sok, nyugi! :)
2010. aug. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Kezdjük ott, hogy nem a legjobb barátod, csak te hitted annak. Csinálni nem sok mindent tudsz, max annyit, hogy legközelebb nem beszéled ki a nő ügyeidet ill a kiszemeltjeiddel való viszonyodat más hímeknek, akik ezáltal helyzeti előnybe kerülnek veled szemben, mert sajnos tálcán kínáltad fel neki a csajt. Nőügyben ne bízzál senkiben beszéld meg csajokkal a csajügyeket és ne vetélytársakkal, mert a férfiak már csak ilyenek.


27/F

2010. aug. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Ő amúgy, amíg én beszéltem a csajról, nem is tudott a létezéséről! Am 14
2010. aug. 9. 21:51
 7/17 anonim ***** válasza:
Ne hallgass rájuk ő a legjobb barátod, csak az a "gond", hogy a lány őt választotta. Ennyi.
2010. aug. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

elég nagy szemétség volt tőle..

bár ha a csajnak is bejön,és neki is a csaj..de akkor is előbb veled kellett volna megbeszélnie!!

szemétség volt.

14/L

2010. aug. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ne hallgass rájuk ő a legjobb barátod, csak az a "gond", hogy a lány őt választotta. Ennyi


Tényleg ne hallgass ránk, de majd ha a legjobb barátod hegeszti a feleséged aki a gyermekeid anyja akkor majd ne tudd le annyival, hogy a feleséged őt választotta, hanem rúgd le a veséjét. Az ilyen ember nem barát. Ez görény.


27/F

2010. aug. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Úristen...Mi az, hogy "lenyúlta"? Együtt voltál a lánnyal? Nem? Akkor meg nem értem, hogy mi a probléma...
2010. aug. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!