Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jó pár nőnek miért okoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó pár nőnek miért okoz nehézséget magáról képet küldeni,akikkel társkeresőn ismerkedem?

Figyelt kérdés

Olyankor szoktam tőlük képet kérni,ha alig van róluk kép.

Ilyenkor kérek tőlük képet (cserébe én is küldök/küldenék magamról),de vannak akik felháborodnak,hogy kép kunyerálókkal nem foglalkoznak vagy csak szó nélkül lelépnek.

Volt olyan aki kép nélkül volt fent társkeresőn és azt mondta,hogy majd személyes talinál kiderül,hogy hogyan is néz ki. Mondom ez nem pálya nekem.

Ennyire baj,hogy tudni akarom kivel ismerkedem?


2020. okt. 25. 17:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Akadnak akik viszaélnek a fotókkal, főleg ha rosszul sikerül a randi.
2020. okt. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
Miért kellene, hogy küldjenek? Ha pedig kevésnek tartod ami fent van, akkor ne velük ismerkedj, biztosan vannak olyanok is akiknek sok képe van fent, ha ők tetszenek jobban, velük kezdj.
2020. okt. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%

Nyilván ha neked fontos, hogy lásd mielőtt találkozol vele, akkor a képnélkülieknek minek írsz?


Ha meg egy - két kép alapján szimpatikus annyira, hogy írj neki. Akkor miért a több kép a fontosabb a személyes találkozó helyett?

2020. okt. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Én sem küldök, ami fenn van, érje be azzal. Cserébe nem húzom az időt, szívesen találkozom személyesen.
2020. okt. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Igazad van . En is szoktam kerni meg kuldok is.
2020. okt. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Bazi egyszerű pedig; a sok száz készített képből, retusálás után végre volt 2-3 darab amin jól néz ki, te meg kérsz egy továbbít, mégis honnan akasztaná azt le?
2020. okt. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%

#6 Egyetlen képem sem retusált, sminkelve sem vagyok rajtuk. Viszont nem vagyok fotogén, és nem tetszem saját magamnak 10 képből 9-en, és szerintem másnak sem. De ha az életben találkozunk,akkor több embernek is bejövök, nagyon is.

Vannak ilyen emberek, volt férjem is ilyen, ha társkeresőn láttam volna, simán átlapozok rajta, élőben meg tetszett. De soha, egyetlen jó kép sem készült róla.

2020. okt. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én se nagyon értem a problémádat. Van róla kép?

Minek még több?


Nincs róla kép? Ismerkedj olyanokkak akiknek van. Vagy élőbén, és akkor eleve nem kell kunyerálnod, mert egyből látod hogy "kivel ismerkedsz".

2020. okt. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar, ha egy lányról kevés kép van. Viszont vannak, akik olyan képeket tett fel, amiből nem derül ki, hogy van rajtuk vagy 20-25 kg felesleg. Mielőtt bárki belém kötne, nincs ezzel se gond, én se modellalkatot keresek (én is átlagosnak mondom magam), és pár kiló felesleggel sincs bajom, de az ilyen típusú lányok már sajnos nem jönnek be. Más viszont lehet, pont ilyet keres. Viszont élőben úgyis kiderül, akkor minek titkolni és feleslegesen húzni egymás idejét? Sajnos, ha nincs vonzalom úgyse fog működni, viszont így elveszti az esélyt, hogy olyanokkal ismerkedhessen, akik az ő alkatára buknak. :)
2020. okt. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
*képeket tesznek fel
2020. okt. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!