Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyek, urak! Mit tegyek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, urak! Mit tegyek, hogy ilyen nőm legyen?

Figyelt kérdés

Instagram profil:


[link]



2020. okt. 13. 22:32
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
55%
ingyér sem kéne. Az ilyen műnőkre fel sem áll. Azt a kort kinőttem.
2020. okt. 14. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:
Tudod kit etess a kamu dumáddal. Kár, hogy minden eredeti a csajon, még a mellét se csináltatotta meg. A mű nők általában egyből azzal kezdik. A mű nő helyett azt akartad szerintem írni, hogy "szép nő csak irigy vagyok rá"
2020. okt. 14. 01:30
 23/42 anonim ***** válasza:
79%
Oh ha neked egy tizenkettő egy tucat instapitsa kell akinek attól nedvesedik a bugyi hogy drága nyaralóhelyeken, luxuscikkekkel körbevéve, drága motorcsónakból, jachtról pózőrködik... na haver akkor legyél legalább egy milliárdos. Nem kell jóképűnek sem lenned csak pár millió (dollárban).
2020. okt. 14. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 A kérdező kommentje:
Igen, a legjobbra törekszem, tudod én nem elégszem meg Sárikával a szomszéd faluból
2020. okt. 14. 01:43
 25/42 A kérdező kommentje:
Mellékesen igen. Nekem a minőségi nőkre áll fel. Nektek meg mindenre, ami él és mozog. Az igénytelenség mintaképei vagytok. Nem lennék erre büszke.
2020. okt. 14. 02:12
 26/42 Ollókezű Edward ***** válasza:
89%

Azért egy ilyen nő és a "Sári a szomszéd faluból" között van néhány átmenet. De nem baj, legyél büszke magadra, hogy neked csak insta bulákra áll fel, és verd magadnak magányosan, mert átlag magyar f@ßként ilyened sose lesz.

Írják, hogy szerezz pár milliót, de ezt ugyan hogy akarod kivitelezni? A pénzt nem fogják csak úgy hozzád vágni bubikám.

2020. okt. 14. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
57%
Neked is a donald kacsa száj tetszik? Hápogjál neki, tuti siker. 🤣
2020. okt. 14. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
37%

22# kedves kérdező, szerinted annyira hihetetlen hogy vannak férfiak akiknek nem jön be az hogy szép szép, de ki be jár az alsójába, felsőjébe mindenki?

Ha neked ez kell, oké, de sokaknak nincs ám gusztusa egy elhasznált nőhöz.

Nem vagyunk sem irigyek, sem egyformák.

2020. okt. 14. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
100%
Hu kerdezo, elobb a dollar milliod egy jo szakemberre koltsd, aztan mehet a csajozas.
2020. okt. 14. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
57%
Legyél 80éves milliardos.
2020. okt. 14. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!