Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Szerintetek ki csúnya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek ki csúnya pasi?

Figyelt kérdés

Hányszor lehet itt is olvasni, hogy csúnya (átlagos) fiú így + úgy stb. Szóval leírnátok, hogy személy szerint nektek miért ill. mi alapján skatulyáztok be valakit csúnyának? Ki a csúnya? Mi alapján ronda valaki?

( pl kövér? igénytelen? de ezek nem pontosan fejezik ki miért tartjátok csúnyának, mert attól mert kövér kire kell gondolni 150 kg-os 145 cm palira? igénytelen = sárga a foga ilyesmi, de ez tény nem mos fogat és éppen emiatt igénytelen, de nem csúnya, mert lehet szép a szeme vagy akármi szóval konkrétabban ha kérhetem) Előre is köszönöm.


2010. aug. 7. 13:46
1 2
 11/15 anonim válasza:

13:56

mi bajod azzal ha valaki kopasz? én capoeirázom, és azért vagyok kopasz, hogy ne izzadjon le a fejem edzésen, és jobban szellőzzön a fejbőröm... ettől máris ronda pasi lennék?

19/F

2010. aug. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de sokan írtátok, hogy büdös, koszos a körme stb.Na most, amikor ide pl. felraknak egy képet, hol látod a kezét, hogy érzed a szagát???Mert itt is szoktak rondázni.Szerintem is (már előttem írták) mindenkinek más a szép és más a ronda.Ami neked tetszik/nem tetszik lehet másnál pont fordítva van.
2010. aug. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
az hogy szép valaki vagy ronda,az csakis az összhatástól függ... hiába van valakinek szép arca,ha a fejmérete nem illik a testéhez vagy valami... Egy kép alapján nem lehet teljesen dönteni, csak az arc formájából,szemeiből. De mindenkiben van valami szép, legalábbis valaki számára.
2010. aug. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
ha valaki vörhenyes+o(:D.túlkővér,elmebetegviselkedés,és hát igénytelen:/
2010. aug. 8. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
14:38: számomra igen, csúnya, ha valaki kopasz... lehet hogy más lánynak meg épp az jön be, de nem fogom azt mondani,hogy tetszik,mikor én nekem az csúnya... mindenkinek más tetszik, én csak a saját véleményem mondtam el...vannak pasik, akiknek nem tetszenek pl a festett vörös hajú lányok, de nem sértődök meg érte, majd olyat keresek, akinek tetszik...
2010. aug. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!