Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Szerintetek ki csúnya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek ki csúnya pasi?

Figyelt kérdés

Hányszor lehet itt is olvasni, hogy csúnya (átlagos) fiú így + úgy stb. Szóval leírnátok, hogy személy szerint nektek miért ill. mi alapján skatulyáztok be valakit csúnyának? Ki a csúnya? Mi alapján ronda valaki?

( pl kövér? igénytelen? de ezek nem pontosan fejezik ki miért tartjátok csúnyának, mert attól mert kövér kire kell gondolni 150 kg-os 145 cm palira? igénytelen = sárga a foga ilyesmi, de ez tény nem mos fogat és éppen emiatt igénytelen, de nem csúnya, mert lehet szép a szeme vagy akármi szóval konkrétabban ha kérhetem) Előre is köszönöm.


2010. aug. 7. 13:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Szerintem, a legfontosabb, hogy kedves öszinte legyen...stb....ez a bla-bla szöveg tényleg igaz!

DE!!!!

Ne legyen büdős, koszos, igénytelen...ilyesmi...

2010. aug. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha apolatlan es budos az ronda!Ha a foga sargasbarna vagy fekete es odvas az ronda.Minden mas alakithato!!!
2010. aug. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

aki igénytelen akinek összevissza állnak a fogai vagy tele van ragyákkal, akin csak a bőr lóg vagy épp az ellenkezője és már 100 kiló fölött van, ha kopasz, vagy ha van haja de sosem jár benne fésű, ha csúnya a keze (mocskos, tele sebekkel,piszkos körmök,ilyesmi), ha groteszk arca van


21/L

2010. aug. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok!


Utolsó kettő!!!---Valami ilyesmire gondoltam én is!

2010. aug. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

A lányok ránéznek egy pasira és megmondják, hogy ronda.

Engem folyton kiröhögnek, mert görbe az orrom. Valamelyik nap a barátnőmmel sétáltam és megálltunk nézelődni és 2 csaj elkezdett hangosan röhögni meg mondták, hogy milyen görbe az orrom. Olyan rosszul esett de nem is értem, hogy lehet valaki ennyire egy bunkó ribanc, hogy csak így ismeretlenül kiröhögi a másikat. Amúgy igényes vagyok, mindig tiszta és ápolt, meg kedves jó fej vagyok mindenkivel de a görbe orral nem nagyon lehet mit csinálni. Senki nem tökéletes.

22/F

2010. aug. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Amit az előző válaszolók leírtam.

Ha igénytelen, nem törődik magával,izzadtság szagú , vagy büdös a szája, koszor a körme...Ezek szerintem elég visszataszító tulajdonságok. Jah meg azért ne hajléktalan cuccba legyen. Nem muszáj márkás ruha, nem azt mondom, de azért valamennyire hordjon normális cuccokat.

Jah és ha a haja zsíros, vagy korpás.

Szerintem egy átlagos, ronda pasiból is lehet egy normáls, kifinomult srácot csinálni!:):D Például ott van Vincent Cassel- ő ,hát elég fura a feje :D de azért vonzó is :) LEgalábbis szerintem:D

18L

2010. aug. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
leírtak*
2010. aug. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

A szép és a csúnya mindig relatív.Mihez képest? Ami az egyiknek szép, a másiknak csúnya vagy közömbös. Az ápolatlanság, elhanyagoltság nem ebbe a kategóriába tartozik.

Amúgy meg ha megismersz egy csúnya embert, lehet, hogy számodra egy idő után nagyon széppé válik.

2010. aug. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.


22/F Nem valami fejlett empátiára utal az a magatartás amit a két lány veled szemben tanúsított, de mint írtad van barátnőd, így a lényeg nem mindenki gondolja így, ami valakinél hátrány az másnál szexepil, különlegesség ami matt beléd habarodik.

2010. aug. 7. 14:21
 10/15 anonim ***** válasza:
a legrosszabb ha büdös, nagyon nagyon pattanásos vagy zsíros a haja és korpás.
2010. aug. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!