Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg ennyire sokat számít,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire sokat számít, ha férfiként ki vagyok egy kicsit öltözve elegánsan a mindennapokban? Szinte egyből bejelölt egy helyes lány ismeretlenül az egyetemről

Figyelt kérdés

Külföldi nyári munkán most nagyon jól kerestem, úgy voltam vele, hogy adjunk az öltözködésre is jobban mostantól, ne csak póló+farmer legyen. Vettem egy szép fekete lakkcipőt a Deichmannban 9000-ért, egy bőr övet a H&M-ben 5000-ért, egy-egy fehér és kék inget rendeltem a netről darabját 6000-ért (amúgy boltban 16 000 lenne), vettem egy-egy szebb szürke és fekete nadrágot a Takko-ban darabját 6000-ért. Ezen kívül még van egy 60 ezer forintos mindenhez menő Tommy Hilfiger órám, amit a legjobb barátomtól kaptam még korábban. (Ő informatikus, nagyon megengedheti magának.)


Most csak heti 2 napon kell bejárni egyetemre, akkor is csak 3 órám van összesen, mert a többit távoktatásba rakták online formában, de észreveszem, hogy sokkal jobban megnéznek az emberek jó értelemben. Konkrétan be is jelölt egy csaj ismeretlenül az egyik órámról, aztán mondta azért vett észre, mert már reggel 8-kor ki voltam öltözve a fenti szettbe. Épp a fehér ing+szürke nadrág volt rajtam. Azóta már volt 1 randink, ami jól ment és már be van tervezve holnapra a következő is. Csak csodálkozom, hogy ennyit számít tényleg ha szépen fel vagyok öltözve? És ez még semmi extra, szóval tudom hogy léteznek 30 meg 50 ezres ruhadarabok is, viszont a rajtam lévő szett az órát nem számítva összesen csak 26 ezer forint. Igazából csodálkozom és belegondolok, hogy ezt már évek óta megcsinálhattam volna.


2020. szept. 25. 09:27
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
51%
Nem a pénzt szagoljuk ki, az aranyásó nők teszik maximum, mert nem tagadom, hogy van olyan is. De Egyszerűen a legtöbb nő szeret vásárolni, szereti a divatot, követi az újdonságokat, van egy szépérzéke, és tapasztalata, hogy megállapítsa, hogy mi márkás és nagyjából mennyibe kerülhet. Azt egy szóval nem mondtam, hogy az átlag nő ez alapján választ párt. Én is tudom, hogy a páromnak vannak olcsóbb és drágább cuccai, de van olyan olcsóbb cucc, ami jobban áll rajta. Magamon is a turkálós darabjaim a nagy kedvencek. Az, hogy valaki képben van a divatot, stílust illetően és észre vesz dolgokat, még nem jelenti azt, hogy a drága ruhákat részesíti előnyben akár magán, akár a párján. És hogy a pénzes pasik után szaglászik...valamit nagyon benéztél.
2020. szept. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
62%

19.-nek.


"Az empátia, műveltség, humor pedig majd pótolható évi 3 nyaralással, meg saját autóval :D"


Empátiáért nem kapsz kenyeret a boltban.

Műveltségért nem lesz pelenka a gyereknek.

Humorból nem lesz kifizetve a villany.

2020. szept. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

"tapasztalata, hogy megállapítsa, hogy mi márkás és nagyjából mennyibe kerülhet"


Nő vagyok, nagyon szeretem a női divatot, de ha megfeszülök sem tudom megmondani, melyik férfiruha mennyibe kerül. Ha jön velem szembe egy Armani öltöny, csak akkor tudom, hogy az, ha látom a címkét.

2020. szept. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
23-as vagyok, nálam ez olyan, mint az autó. Felismerem, hogy Trabant, Skoda, Lada, Polski, a többit meg onnan, hogy mi van a fenekére írva.
2020. szept. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
21-es: én is képben vagyok nagyjából a divattal, szeretek vásárolni... de meg nem mondom egy darabról, hogy márkás, nem márkás, luxus, nem luxus, kiv. ha nagyon gány az eldolgozása.
2020. szept. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, milyen az ízlése az adott lánynak. Van, aki bukik az elegáns férfiakra. Én személy szerint nem indultam volna be ettől, mert a lazán, sportosan öltözködő pasikat kedvelem leginkább.
2020. szept. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
0%

"Empátiáért nem kapsz kenyeret a boltban.


Műveltségért nem lesz pelenka a gyereknek.


Humorból nem lesz kifizetve a villany."


Tudod itt bőven nagyobb keresetű pasikról szól a történet :)

Nem a közmunkából összegereblyézett 70 ezerből tengődő hapsik vannak csak elküldve.

Hidd el, a legtöbb szingli pasi is képes befizetni a villanyt, gyereknek alap szükségleteket kielégíteni, és most talán le fog esni az állad, úgyhogy tegyél alá egy párnát, de még kenyérre is futja :D


Az a kategória amiről előzőleg beszélt itt a vadászkutya szaglású "szeretem a szépet" luxushölgy, az valahol a céges nagymenő középvezető-vezető kategória.

Aki lazán hazavisz 600-700K-t, de lehet hogy egy tízes szorzót is rádobhatnék még erre.

Igen, azok akár 30 000 forintos import kézzel varrott pelenkát is hozhatnak a gyereknek :D Sőt, akár az Armani öltönyükből is készíttethetnek pelenkát.

Itt nagyon nem arról van már szó, hogy "csak el tudjon tartani". Itt már a funkciótlan luxus utáni sóvárgásról van szó.

Amúgy ti öltönyben szexeltek?

Elég kínos, ha meztelenül már nem látszik rajta hogy gazdag, és már el is megy az ihlet :D

2020. szept. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!