Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg ennyire sokat számít,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire sokat számít, ha férfiként ki vagyok egy kicsit öltözve elegánsan a mindennapokban? Szinte egyből bejelölt egy helyes lány ismeretlenül az egyetemről

Figyelt kérdés

Külföldi nyári munkán most nagyon jól kerestem, úgy voltam vele, hogy adjunk az öltözködésre is jobban mostantól, ne csak póló+farmer legyen. Vettem egy szép fekete lakkcipőt a Deichmannban 9000-ért, egy bőr övet a H&M-ben 5000-ért, egy-egy fehér és kék inget rendeltem a netről darabját 6000-ért (amúgy boltban 16 000 lenne), vettem egy-egy szebb szürke és fekete nadrágot a Takko-ban darabját 6000-ért. Ezen kívül még van egy 60 ezer forintos mindenhez menő Tommy Hilfiger órám, amit a legjobb barátomtól kaptam még korábban. (Ő informatikus, nagyon megengedheti magának.)


Most csak heti 2 napon kell bejárni egyetemre, akkor is csak 3 órám van összesen, mert a többit távoktatásba rakták online formában, de észreveszem, hogy sokkal jobban megnéznek az emberek jó értelemben. Konkrétan be is jelölt egy csaj ismeretlenül az egyik órámról, aztán mondta azért vett észre, mert már reggel 8-kor ki voltam öltözve a fenti szettbe. Épp a fehér ing+szürke nadrág volt rajtam. Azóta már volt 1 randink, ami jól ment és már be van tervezve holnapra a következő is. Csak csodálkozom, hogy ennyit számít tényleg ha szépen fel vagyok öltözve? És ez még semmi extra, szóval tudom hogy léteznek 30 meg 50 ezres ruhadarabok is, viszont a rajtam lévő szett az órát nem számítva összesen csak 26 ezer forint. Igazából csodálkozom és belegondolok, hogy ezt már évek óta megcsinálhattam volna.


2020. szept. 25. 09:27
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
97%
Nem a pénz, hanem az elegancia és az igényesség a különbség. Igen, nekünk nőknek is tetszik, ha a férfi odafigyel a külsőre és ad magára.
2020. szept. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
95%

Jó reggelt!


Igen, az elegáns viselet valóban sokat nyom a nők, és úgy alapvetően mindenki szemében. A csajok, őrök, pincérek, eladók, rendőrök, tanárok, ismeretlenek az utcán,... mind másképp állnak hozzád.

És majd figyeld meg, a MILF korosztály is észre vesz, és komolyan vesz majd!

2020. szept. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
0%

Igen, ha sz@ros pista is kiöltözik, akkor kölnit pisilnek a csajok utána;)

De amikor rájönnek a jányok, hogy csórika, akkor lesz csak kidobva, mint a kocsmából;)


A külső egy dolog, a személyiség a másik s sajnos a meghatározó a vagyonod.

2020. szept. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
96%
#3: Nem kell lepetézni a meglepetéstől, de elárulom, hogy a nő pontosan tudja, hogy nem drága, márkás cuccokat hord a kérdező. 😜 Lehet, hogy egy farmer-póló-sportcipő összeállítás többe kerül.
2020. szept. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem sokat számít. Én nőként is elegánsan öltözöm, férfiaknàl is ez tetszik. A férjemnek nagyon jó ízlése van, nem viszi túlzásba, nadrág (nem farmer), ing, hozzáillő cipő. Zakó, vagy egy finomabb pulcsi. Minták, logók nélkül, alapszínekben. Pólót, edzőcipőt csak sportoláshoz vesz. Fényévekkel jobban néz ki, mint a korosztálya. Igaz ehhez az is hozzájárul, hogy megvan a haja és nem eresztett pocakot, az ő korában ez elég ritka. Másik korosztály az öcsém, aki a munkája miatt mindig öltönyben jár, tapadnak rá a nők. Igaz, kisportolt és nagyon udvarias, jó modorú (ez is a munkához tartozik valamilyen szinten). Egyetemistaként is elegánsabban öltözött az átlagnál, farmerben-pólóban sosem ment utcára (nincs is farmere), akkor is imádták. Többen mondták neki, amit a kérdezőnek, hogy az eleganciája miatt figyeltek fel rá és az udvariassága miatt. Ezek nagyon vonzók a nők szemében, főleg manapság, amikor mindegyik hiánycikk.
2020. szept. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
0%

3

Nem mindegyik ennyire okos, mint a kérdező fogásai is mutatják.


5

De ha nincs 180cm magas csak 160cm például, akkor csak egy szép s udvarias kerti törpe bár húsos bankszámlával ez se gond a nőknek ez mellékletével;)


Néha külön öröm rosszabbul öltözni, hogy a nyalizós s sznob pióca némberek elkerüljék az embert.


Ilyen az élet-nők:


https://www.youtube.com/watch?v=8WHViVbh85o


Ha meg többre vagytok kíváncsiak:


https://www.youtube.com/results?search_query=p%C3%A9nz%C3%A9..

2020. szept. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
33%

Igen, ez érdekes. Én pár napja voltam állásinterjún és kiöltöztem. Dockers vászonnadrág, Armani karóra, közepesen elegáns, kockás ing. És tök véletlenül észrevettem egy csaj a villamosból irtóra megnéz magának, én ugye a megállóban voltam, másikra vártam.


Mikor főiskolára jártam, ott is volt ilyen, és az a lány foglalt is volt ráadásul. Szóval ja, rengeteget számít. De ezek csak külsőségek, és jó lesz ha azért vigyázol, mert lehet, hogy pénzesnek hisz és arra megy. Nyilván nem biztos, de ilyenkor legyen benned a gyanú, míg ki nem ismered. 30f

2020. szept. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
96%

Hát ha előtte “igénytelen” voltál, akkor biztosan sokat dobott rajtad ez a nívós öltözködés.


Nem mondom, hogy a pasi vonzereje attól függne, hogy mennyit ad az öltözetére... viszont biztosan jobb, ha kiöltözött stílusos a férfi, és nem ízléstelen.


Az is lehet, hogy alapjáraton nincs semmi érdekes a megjelenésedben, ami felkeltené az érdeklődést, ezért érezted úgy, hogy fel kéne dobni jó ruhákkal.


Én úgy látom, hogy férfiak és nők között is van olyan kategória, aki kiöltözés nélkül is vonzó, amolyan “természetes szépség”, elég egy poló és farmer, hogy levegyen a lábadról. Viszont van aki olyan átlagosnak néz ki, hogy valamit kell kezdjen a kinézetével ahhoz, hogy felfigyeljenek rá.

2020. szept. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

1. Ja gondoltam, hogy nem a pénz, mert ez tényleg nem egy észbontó árú ruhakollekció :D


2. Köszi! Ezután gyakrabban felveszem majd, nem csak suliba. Kíváncsi vagyok a mindennapokban milyen lesz, pl elmenni benne boltba vagy bárhova.


3. A pénz nem hiszem, hogy ennyire számít, én nem ezt látom magam körül. Később majd lehet. A személyiséget értem mire írod, szerencsére volt már barátnőm, tudom hogy kell csajozni.


4. Igen, ez így van :P


5. Köszönöm szépen, nagyon jókat írtál. Én is szeretném kipróbálni így milyen az élet, ahogy a férjed vagy az öcséd teszi.


6. 24 éves vagyok, nem tudom miről beszélsz, az egyetemen látok mindenféle nem gazdag, nem magas, nem jóképű srácot is helyes lányokkal együtt. Ha elmennél egy kollégiumba lehet bele is őrülnél, ha meglátnád mennyi helyes lány van együtt csóró kollégista srácokkal, akik havi 50-100 ezer forintból élnek.


7. Köszi! Ez a pénzes dolog úgy is hamar kiderül szerencsére és akkor léphet, aki csak arra hajt. Egyszer majd szeretnék az lenni, de most csak pár millióm van félretéve ilyen nyári munkákból mint a mostani is volt és nem élek nagy lábon sem, főleg amíg diák vagyok.


8. Az biztos, hogy nem vagyok benne a legjóképűbb 5%-ban, aki után minden nő megfordul, de azért alapvetően helyesnek tartom magam a visszajelzések és az eddigi eredmények alapján. Nem tudom mire gondolsz hogy "nincs érdekes a megjelenésemben". Magas vagyok, ez számít? Vagy mire gondoltál?

2020. szept. 25. 10:25
 10/27 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem igenis sokat számít. Én is szeretem, ha egy férfinek van stílusa, hétköznapokra lezseren elegáns, nemcsak 9összekapkodott pár kényelmes cuccot a szekrényből, és nem gondolja azt, hogy már b...is, ha felvesz valamit, ami nem póló és farmer. Főleg, hogy a nők közül nagyobb arányban vannak azok, akik adnak magukra, elegánsabban öltözködnek, és a pólós-farmeres férfiak közül is sok inkább rájuk hajt, mint a hozzájuk passzoló farmeres-turnacsukás lányokra, mert "az nőiesebb, csinosabb". Félreértés ne essék, nem gondolom azt, hogy minden pólós-farmeres srác igénytelen, de van, akiken látszik, hogy nem azért nyomulnak ebben, mert ez a stílusuk, hanem mert ezt szokták meg, ezt a legkönnyebb kikapni a szekrényből, ez az, ami miatt nem fogják megszólni a többiek, hogy burzsuj, sznob meg férfiatlan.

És ez egyáltalán nem pénz kérdése. Turkálóból is fel lehet öltözni stílusosan, egyedien (és nem a polgárpukkasztó módon), és nem is minden nő fog lekoccolni, ha kiderül, hogy nem milliomos. Amelyik meg olyan aranyásó, az alapból tudni fogja, hogy az ing, a nadrág nem márkás, mert az figyeli.

2020. szept. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!