Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg ennyire sokat számít,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire sokat számít, ha férfiként ki vagyok egy kicsit öltözve elegánsan a mindennapokban? Szinte egyből bejelölt egy helyes lány ismeretlenül az egyetemről

Figyelt kérdés

Külföldi nyári munkán most nagyon jól kerestem, úgy voltam vele, hogy adjunk az öltözködésre is jobban mostantól, ne csak póló+farmer legyen. Vettem egy szép fekete lakkcipőt a Deichmannban 9000-ért, egy bőr övet a H&M-ben 5000-ért, egy-egy fehér és kék inget rendeltem a netről darabját 6000-ért (amúgy boltban 16 000 lenne), vettem egy-egy szebb szürke és fekete nadrágot a Takko-ban darabját 6000-ért. Ezen kívül még van egy 60 ezer forintos mindenhez menő Tommy Hilfiger órám, amit a legjobb barátomtól kaptam még korábban. (Ő informatikus, nagyon megengedheti magának.)


Most csak heti 2 napon kell bejárni egyetemre, akkor is csak 3 órám van összesen, mert a többit távoktatásba rakták online formában, de észreveszem, hogy sokkal jobban megnéznek az emberek jó értelemben. Konkrétan be is jelölt egy csaj ismeretlenül az egyik órámról, aztán mondta azért vett észre, mert már reggel 8-kor ki voltam öltözve a fenti szettbe. Épp a fehér ing+szürke nadrág volt rajtam. Azóta már volt 1 randink, ami jól ment és már be van tervezve holnapra a következő is. Csak csodálkozom, hogy ennyit számít tényleg ha szépen fel vagyok öltözve? És ez még semmi extra, szóval tudom hogy léteznek 30 meg 50 ezres ruhadarabok is, viszont a rajtam lévő szett az órát nem számítva összesen csak 26 ezer forint. Igazából csodálkozom és belegondolok, hogy ezt már évek óta megcsinálhattam volna.


2020. szept. 25. 09:27
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
95%

Szexi az, hogy a férfi gondol arra, hogy neki mi tetszik, hogy van véleménye arról, mit szeret, mi áll jól neki. Az nagyon szánalmas, mikor méretre sem jó gatyákat hord, meg "anya-vette" pólókat.


Persze ez nem azt jelenti, hogy akinek nem ez a stílusa, az is öltözzön ki, mert az átverés. Összejövök egy szexi öltönyös férfival, és kiderül, hogy minden más ruhája farmer meg kockás ing. Nőként nekem is van stílusom, pl. csak szoknyákat hordok, ezért ha randira megyek, nem kiöltözés a ruha, hanem én vagyok. Ugyanígy csak azért, hogy csinike legyek, nem veszek magassarkút, hanem elegáns laposcipőt. És lehet dönteni, hogy kellek-e vagy nem.

2020. szept. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
96%

Igen, nőként elég messze vagyok a tehetősségtől, de nagyon jól megsaccolom, hogy “mennyit ér” valakinek az öltözete, mi a társadalmi státusza az alapján. Aki valóban aranyásó, az 1000 közül is megismeri a fast fashion darabokat és kiszagolja az olcsó parfümöt, stb. Ha én képes vagyok erre, akkor szerintem a pénzre hajtó csajok is.

Én amúgy azt gondolom, hogy mindenki a helyzetéhez, munkájához mérten legyen igényes, elegáns. Ez nem egyenlő mindenkinél. Fölösleges egyetemistaként úgy felöltözni, mint egy 35 éves felsővezető valamelyik multinál. De lehetsz attól még elegáns. Amit leírtál, az teljesen rendben van. Nekem még az ing-sötétebb farmer kombó is tetszik, meg minden sportosan elegáns viselet, huszonéves egyetemista esetében.

2020. szept. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
95%
Farmer és farmer között is van különbség. Egyszínű, enyhén koptatott tök jól néz ki. A durván koptatott és szanaszét lyuggatott viszont irtó proli tud lenni.
2020. szept. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
97%
Ti férfiak nem vesztek észre jobban egy olyan lányt, akin magassarkú és szoknya van, mint akin póló és melegítő nadrág? De. Tapasztalat.
2020. szept. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
43%

14.-nek.


Sajna ilyen lány alig van manapság. :( Szakadt farmer + lábszagú sportcipő a "menő".

2020. szept. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
94%
15: azért akinek a sportcipőben lábszagú a lába, annak a magassarkúban is az :D.
2020. szept. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Na azért nem kötelező szoknyában lenni, ez a lány például nálam 10/10 és farmer+tornacipő:


[link]

2020. szept. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
#17 igen, itt jön elő a testalkat, a szép haj/bőr, kisugárzás. Akinek nincsenek olyan jó adottságai, annak többet “kell” dobnia az öltözékén, hogy ugyanezt az eleganciát mutassa, mint a fenti hölgy. Ugyanez férfiben is. Nem mindegy, ki hordja az adott ruhadarabot, mert mindent tudni kell hordani, még egy mackót is. Van olyan mackó, és van olyan ember, aki ha felveszi, nem igénytelen abszolút. Ugyanez, ha egy büdös, kövér, zsíros hajú ember felveszi a talpig öltönyt, lakk cipőt, ő sem kelt feltétlenül elegáns hatást. Az összkép a lényeg mindig.
2020. szept. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim válasza:
28%

Ezek után a kommentek után szeretem olvasni, hogy "de ti férfiak mind ösztönlények vagytok".


Egy arab kereskedőnek nincs olyan orra a pénzhez mint egy "átlag" nőnek. :D

Bizonyára titeket véletlenül sem az ösztön hajt, hogy a legeslegmagasabb státuszú ezüsthátúval kavarjatok :D

Az empátia, műveltség, humor pedig majd pótolható évi 3 nyaralással, meg saját autóval :D


Nem a pénzt szeretitek, csak a rajta megvehető életet :D

2020. szept. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
19: komolyan, a legtöbb hozzászólás pont arról szól, hogy drága ruhák nélkül is lehet annyira igényesen öltözködni, hogy felkeltse a nők figyelmét, és hogy az aranyások azok, akik nem mennek oda a sráchoz, a kérdezőre is felfigyelt már sok lány, pedig pláza alsó-középkategóriából öltözködik. Szelektív olvasás... csak azt látod meg, ami az önáltatós teóriádat igazolja, hogy csak pénzzel lehet nőt szerezni. Nem, igényes öltözködéssel, jó belsővel, jó kisugárzással is... ha neked nem sikerül, nemcsak a pénzzel van a probléma.
2020. szept. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!