Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kinek higyjek a pasimnak aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek higyjek a pasimnak aki azt mondja hogy nem volt semmi vagy a csajnak aki biztos volt benne hogy ott volt tobb is mint egy oleles?

Figyelt kérdés
Van egy baratnom aki latta a pasimat egy masik csajjal hogy megolelte es a baratnom ezt elmondta hogy mit latott es pasimtol megkerdeztem es azt mondta hogy csak azert talkozott vele mert valmit ado kellett adjon es nem tortent semmi...14 vok.
2010. aug. 7. 11:17
 1/6 anonim ***** válasza:
14 vagy .... "pasim" - olvass kevesebbet Cosmopolitant és foglalkozz más dolgokkal inkább mint a fiúzás.
2010. aug. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Első dolog: használj központozást, ha valamit írsz! Tudod, mondat végén pont, tagmondat végén és felsorolásnál vessző. Jobban olvasható lesz a szöveged, és több hasznos segítséget fogsz kapni, mert sokan eleve végig sem olvassák, ha olvashatatlanul írsz. (Mellesleg nem ártana ékezeteket használni.)

Nos, a kérdésedre válaszolva: egy ölelés még nem jelent semmit. Nem kell túldramatizálni a dolgot. Ha már más is történt, az már gond, na de mennyire megbízható a csaj, aki ezt állítja? Gondold csak át! Nem lehet, hogy csak szét akar választani titeket?

A pasidat meg Te ismered legjobban, képes lenne megcsalni?

2010. aug. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Se pont, se vessző, tele hibával, egyszerűen nem értem.

Csak az ölelést vettem ki belőle... hát van A barátnőm, akivel együtt vagyok és vannak barátnőim, akik a baráti társaságomba tartoznak, de többek mint haverok. Őket öleléssel meg puszival köszöntöm. 15 év ismertség van mögöttünk.

2010. aug. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csajok szeretnek keverni, többet beleképzelni a dolgokba. Nekem volt a pasim, és több barátom is, és néha a barátaimmal már többet voltam mint a pasimmal, mert nem ért rá, van köztük olyan is, aki ölelget, puszilgat, kettesben találkozunk, de ő is tudja, és az akkori pasim is tudta, hogy nem lesz köztünk semmi több. Szóval szerintem, ha nincs más jel arra, hogy mással többet szeretne a barátságnál, akkor inkább hidd el amit a pasid mond.
2010. aug. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
NEM Magyarorzagi vagyok ezert mi laptopunkon nincs ekezet...egyiken se..ugy hogy sorry..koszi a tanacsokat.
2010. aug. 7. 12:32
 6/6 A kérdező kommentje:
Itt ahol en lakom nalunk az elfodhato es cak avval baratkoznak aki meno banda van benne vagy attol lesz meno ha van pasija....de nekem nagyon tetszik ez a srac.:X
2010. aug. 7. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!