Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek milyen lehet ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen lehet ez a srác? Hogyan deríthetnék még több mindent ki róla?

Figyelt kérdés

Elég régóta tetszik nekem, figyelgetem a bnőmmel. Sajna képem nincsen róla, de leírok pontosan mindent:


- a buszon mindig egyedül ül, táska mellette az ülésen, nyílván azéert, hogy ne üljön mellé senki

- állandóan márkás holmikban látom meg arany pecsétgyűrűvel

- mindig szótlan, komor, csak nézelődik a buszon

- amikor én megyek hátrébb a buszon folyamatosan bámul engem, míg le nem ülök (mondjuk én is őt xD)


Egyszer rámosolyogtam, de ő csak nézett rám és nem mosolygott vissza. :(


Ti így a leírtak alapján mondanátok róla, milyen? Mert szerintem ilyen elit valaki lehet, nincs fent közösségi portálokon sem...:S Hogy tudjak meg róla több mindent?


2010. aug. 7. 00:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

ha azt mondod ezüst pecsétgyűrű akk stimmelt volna majdnem rám :D

(B-A-Z) megye :D

2010. aug. 7. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Először is ami nem a tiéd azt nem tudod elveszíteni.De lehet hogy otthoni problémái vannak,amiket nehezen tud feldolgozni.Ha így van akkor te rámosolyogtál,az ő agya nem ott járt,ezért ő nem,mert az otthoni dolgai aggasztják(pl apja alkesz,vagy bármi miatt otthoni veszekedések)Én voltam úgy.
2010. aug. 7. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!