Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek milyen lehet ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen lehet ez a srác? Hogyan deríthetnék még több mindent ki róla?

Figyelt kérdés

Elég régóta tetszik nekem, figyelgetem a bnőmmel. Sajna képem nincsen róla, de leírok pontosan mindent:


- a buszon mindig egyedül ül, táska mellette az ülésen, nyílván azéert, hogy ne üljön mellé senki

- állandóan márkás holmikban látom meg arany pecsétgyűrűvel

- mindig szótlan, komor, csak nézelődik a buszon

- amikor én megyek hátrébb a buszon folyamatosan bámul engem, míg le nem ülök (mondjuk én is őt xD)


Egyszer rámosolyogtam, de ő csak nézett rám és nem mosolygott vissza. :(


Ti így a leírtak alapján mondanátok róla, milyen? Mert szerintem ilyen elit valaki lehet, nincs fent közösségi portálokon sem...:S Hogy tudjak meg róla több mindent?


2010. aug. 7. 00:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

hát nem kerülgetem a választ,nehéz lesz,de szólítsd meg!

ha pl tele van a busz,kérd meg,hadd ülj le mellé :)

ha odaenged,dumálj vele,ha nem enged oda,akkor egy bunkó,és ne is törődj vele..

amúgy helyes?? XD

2010. aug. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2010. aug. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én helyesnek tartom! :P De ne egy ilyen páwafiút képzelj el :D Abszolút átlagos srác. Én 17 vagyok, őt nem tudom mennyi, de biztosan több, mint én :D
2010. aug. 7. 00:59
 4/12 anonim ***** válasza:

ennyi idősen simán megszólíthatod!hajrá!

:)

főleg ha ő is nézett téged ;)


1.válaszoló.

2010. aug. 7. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ahh, de lehet, hogy van barátnője, akkor csak összetörne a szívem meg amúgy is a fiúnak kell leszólítania alányt és nem fordítva :D
2010. aug. 7. 01:01
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát akkor mire vársz? menj oda és majd jön magától (2. válaszoló)
2010. aug. 7. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 LoveGame ***** válasza:
100%

Szia!


Kérdezd meg, melléülhetsz-e. Ha igent mond, már nyert ügyed van. Mosolyogj rá kedvesen, köszönd meg neki. Dobj fel valami semleges témát, amitől elindul a beszélgetés.Pl.:,,Kiborító ez a hőség, legszívesebben a strandon lennék egész nap. Te?"

Vagy valami ilyesmi:)

Remélem segítettem.

Puszi

2010. aug. 7. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

szia!első válaszoló vagyok!


ez a 21.század,miért ne szólíthatnál meg egy srácot...ha elutasít,sebaj..hiszen te csak barátkozni akartál...najó nem,de ezt a pasinak nem kell tudnia ;)


vagy ha mellé ülsz,akkor hívd el valahova:

pl hétvégén nagy partit tartok,és jó lenne ha minél többen eljönnének.gyere te is,hívj meg a barátaidat is!!

ettől olyan lesz,mintha semmit nem akarnál tőle,mégis nyert ügyed van :)


amúgy a szívedet nem tudja összetörni,hisz nem is ismered,csak látásra,az még em lehet szerelem,max nagyon bejön neked :)

2010. aug. 7. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
szólítsd le.
2010. aug. 7. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
74%

Hajolj meg előtte és csókold meg a pecsét gyűrűjét,mint a Keresztapában!Talán akkor szóba áll veled.

Az elitek meg nem buszoznak.Sofőr viszi őket suliba,vagy 16-17 éves koruktól autójuk van.

2010. aug. 7. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!