Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon béna voltam az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon béna voltam az első randin, szerintetek van még egyáltalán esélyem?

Figyelt kérdés

17/L vagyok, nemrég összeismerkedtem a neten egy sráccal, aki tegnap elhívott, mert találkozni szeretett volna velem élőben is! Egy parkban találkoztunk, ő nagyon aranyos volt, kérdezősködött, kedves volt, én viszont teljesen leblokkoltam, elég passzív voltam..a kérdéseire válaszolgattam, meg minden, de én alig érdeklődtem felőle, sőt, valami miatt a szemkontaktust sem erőltettem túlzottan..:S pedig megjegyezte, hogy milyen szép a szemem, ez jó volt, viszont ami nagyon égő volt számomra, hogy megkérdezte, hogy miért van az arcomon alapozó, mert azt csak az öregek használnak :D:D na itt égtem rendesen, de nem mondtam meg, hogy azért, mert múlt héten annyira leégett az arcom, hogy anélkül tiszta foltos lettem volna :S

kb. fél óra volt az egész (eredetileg is csak összefutásként terveztük) és sajna volt egy pár kínos csend is..viszont a végén megemlítette, hogy majd még a jövőben szeretne velem találkozni, ezen csak nevettem, nem tudom, mennyire gondolta komolyan..

azóta semmi jel, ez tegnap délután volt!

Szerintetek van még remény? És ha igen, mit tegyek, hogy legközelebb felszabadultabb legyek?


2010. aug. 6. 12:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha tetszel neki, akkor fog még keresni, ezt mint fiú mondom. De akár elmesélheted neki mondjuk valami kevésbé személyes formában (msn, email) hogy tetszett a randi és bocs, hogy passzív voltál, de zavarba hozott ez az egész helyzet. Hidd el, hogy ez nagyon be fog jönni neki.
2010. aug. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi, ez tényleg jó ötlet, na, ha még hajlandó velem felvenni a kapcsolatot, akkor megmondom :))
2010. aug. 6. 12:17
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen, jó, amit az első válaszoló írt.:))

De szerintem tuti tetszettél neki, ha mondta, hogy szépek a szemeid, és megemlítette, hogy szeretne még találkozni Veled!:)

Sok sikert! Majd írd meg, mi volt!:))

18/L

2010. aug. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy mennyi ideig ismerkedtetek neten, hogy elhívjon?
2010. aug. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha tetszettél neki akkor biztos fog még hívni,főleg,hogy azt mondta,hogy szeretne veled még találkozni.Biztos ő is gondolta,hogy kicsit megvoltál szeppenve,na meg ha beszéltetek a neten keresztül,akkor úgyis tudja,hogy nem vagy ilyen kis zárkózott.A legközelebbi randin,pedig próbálj meg nyitottabb lenni,kérdezni róla.Amúgy nyugodtan elmondhattad volna,mért van rajtad alapozó.
2010. aug. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem kevés volt a félóra,szóval remélem lesz még alkalmatok találkozni!Légy türelme...bár szerintem ha olyan überjól ellettetek volna,akkor spontán lehetett volna a félórából 2óra is...

Ugye nem ránézett az órájára,és azt mondta,hogy bocsi lejárt a 30perces összefutás és indulnom kell????????(mer ez gáz lenne...)

2010. aug. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mindenkinek lehet rossz napja, ne félj, nem tragédia. Meg hát mégiscsak ez volt az első, ilyenkor nem nagyon tudjuk elengedni magunkat. Először csak annyi dől el, hogy szimpatikus-e a másik, vagy nem. Én is így voltam nem rég, neten rengeteget tudok beszélni, személyesen meg csöppet meg voltam szeppenve:D

Meg hát az az "öreges" beszólás...nem csoda hogy elbizonytalanított. De ha bókolt, az már egy jó dolog. Én is eszméletlen béna voltam, de kimagyaráztam a szitut, azóta is keres a srác:D

Meglásd, téged is keresni fog! Meg azt sem véletlenül mondta, hogy szeretne még veled találkozni...Amúgy te nem félsz, hogy legközelebb hogy fog sikerülni? Tőlem már kérte a pasi a 2. talit, parázok is rendesen, hogy menni fog-e a dolog. És gőzöm sincs, hogy hogy fog gördülékenyen menni a társalgás:D Te hogy tervezed, miről fogtok beszélni?

2010. aug. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek, most egy kicsit megnyugtattatok!

Komolyan, ahogy telik az idő, és gondolkodok mit csesztem el, egyre inkább elkeserítő, hogy lehettem ennyire más, még én se számítottam erre..


Valaki kérdezte, mióta beszélek vele..már lassan több mint 2 hónapja, majdnem minden este, és volt már egy párszor, hogy megszerveztük, hogy akkor most tali, de vagy lemondtam, vagy csak úgy elmaradt..de ha idáig kitartott, gondoltam adok neki egy esélyt :)

Nem, szerencsére nem nézte az óráját, én mondtam még az elején, hogy utána mennem kell még valahova, úgyhogy úgy zárta le, hogy nem akar feltartani, stb.. :)


Uotlsónak, elhiszem, hogy izgulsz a következő randi miatt, de biztos minden rendben lesz, ha elhívott, biztos jó benyomást tettél rá az elsőn :) És igen, biztos parázni fogok, hogyan legyek nyitottabb, miről beszéljek majd vele, de ezen még ráérek agyalni, ha egyáltalán hajlandó még velem találkozni! :)

2010. aug. 6. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!