Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális ha 29 éves férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha 29 éves férfiként azt érzem hogy azonnal meg szeretnék nősülni már?

Figyelt kérdés

Decemberben leszek 30 éves. Már nagyon unom a laza kapcsolatokat, a barátnőzést, a bulikat.


Családot akarok! Gyereket akarok! Szerető feleséget akarok! Apa akarok lenni.


De nem 5 meg 10 év múlva... most akarom! Nőt akarok de azonnal! Feleséget!


2020. szept. 4. 14:44
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Mi az hogy ne legyen? Nekem nem lehet? Kik vagytok ti?
2020. szept. 4. 15:05
 12/22 anonim ***** válasza:
90%
Egy alkoholista, gyűlölködő frusztrált, alja jellemű majom mégis mit tanítana egy gyereknek? Milyen élete lenne egy ilyen szar apával? Szar ember vagy, szóval apaként is szar lennél - ezt bizonyítja az, hogy egyáltalán megfordult a fejedben az ötlet, hogy tönkretegyél egy ártatlan életet.
2020. szept. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
20%

#12


Ezzel a lehordással szerinted segítesz rajta?

2020. szept. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
miért lennék szar ember?
2020. szept. 4. 15:14
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

#2 vagyok


Nem vagy szar ember, de az biztos, hogy te attól reméled, hogy helyre jön az életed, hogy lesz egy nőd és gyereked. De ki kell ábrándítsalak, előbb a saját lábadon kell megállnod, ők nem lehetnek a mankóid.

2020. szept. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Végtelen ostoba egy ember vagy te!

N28

2020. szept. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
81%
Közeledbe nem engednék se nőt, se gyereket... majd talán 50 éves korodra.
2020. szept. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

#17


50 éves korára egy teljesen kiégett, borvirágos képű, igénytelen, drogos, sörhasú alkoholista lesz. Nem hinném, hogy ez bárkinek is vonzó lenne, max. egy hajléktalan nőnek. Balázska már most sem a nők álma.

2020. szept. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, ha lenne egy normális partnerem, akiben barátra, szeretőre, és szövetségesre lelnék, semmi akadálya nem lenne a családalapításnak.. sem az esküvőnek ... de amíg nem találok egy olyan partnert, akiben megbízok és akibe szerelmes vagyok, addig én nem állok össze egy akárkivel, csak hogy legyen családom, és majd az életem hátralevő részében bőgök a gardrób szekrénybe, hogy egy iszákos, hűtlen senkihez hozzámentem, csak azért mert hát család kell meg gyerek... köszi
2020. szept. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
A múltkor még azt mondtad, hogy szűz vagy.
2020. szept. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!