Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális ha 29 éves férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha 29 éves férfiként azt érzem hogy azonnal meg szeretnék nősülni már?

Figyelt kérdés

Decemberben leszek 30 éves. Már nagyon unom a laza kapcsolatokat, a barátnőzést, a bulikat.


Családot akarok! Gyereket akarok! Szerető feleséget akarok! Apa akarok lenni.


De nem 5 meg 10 év múlva... most akarom! Nőt akarok de azonnal! Feleséget!


2020. szept. 4. 14:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Tortát nem akarsz?
2020. szept. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
62%
Bajnak nem baj, csak találd meg, aki ezt szeretné. Nálam pont az ellenkezője van, 28 éves nő vagyok és jelenleg úgy vagyok, hogy ráérek még jó pár évet.
2020. szept. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
2: mire kéne várnod? de komolyan. gyorsan elmennek ám az évek. Én amondó vagyok hogy nem akarok szarakodni, most kell nő és nyomassuk!
2020. szept. 4. 14:52
 4/22 anonim ***** válasza:
81%
Nem vagyok automata. Nem érzem azt, hogy én attól lennék boldog, ha gyerekem lesz, főleg, hogy jelenleg megfelelő partner sincs hozzá. Még szeretnék élni. Ha a végén nem lesz, hát nem lesz.
2020. szept. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
91%
Hova akarsz gyereket amikor magadat se tudod eltartani? Nyomorba szülne szegény feleséged te meg elpiálnád az agyad.
2020. szept. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Balázs, nem úgy volt, hogy gondjaid vannak az ismerkedéssel? Honnan is lettek akkor most neked bárátnőid?


Ugyanmár... Egyáltalán sikerült már leállni az ivással, amibe visszaestél? A tanulmányaidat mikor fogod folytatni?


Itt lógsz minden nap a hülyeségekkel, az idő meg megy. Csodálkozol, hogy 30 évesen ott tartasz, ahol?


Nem lenne ideje változtatni?

2020. szept. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
*barátnőid
2020. szept. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

6: vannak gondjaim igen az ismerkedéssel. Ezért is szeretnék megállapodni. Egy nő elég, a feleségem!


az italról még nem szoktam le.


egyetemről kibuktam harmadjára is.


még nem dolgozom.

2020. szept. 4. 15:00
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Jesszusom csak gyereke ne legyen egy ilyen embernek, amilyen te vagy..
2020. szept. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Balázska, állj le a piával, mert már tévképzeteid vannak.
2020. szept. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!