Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 29 éves tapasztalatlan férfiké...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

29 éves tapasztalatlan férfiként lehet bármiféle sikerem nőnél?

Figyelt kérdés
21 évesen randiztam utoljára, onnantól fogva pedig mellőztem az ismerkedést. Azon gondolkoztam, hogy addig járok prostituáltakhoz, amíg anyagilag teljesen rendbe nem hozom magamat, mert ahogy tapasztalom, ez a legelső és legfontosabb szempont ahhoz, hogy valakinek barátnője legyen.

2018. jan. 9. 07:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha gyakran jársz prostihoz, akkor őt fogod rendbehozni anyagilag, és nem magadat 😀
2018. jan. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Jó hogy meg van az anyagi háttér de nem előfeltétele a csajozásnak.

Barátnőmmel pont akkor jöttem össze mikor munkakeresésben voltam gőzerővel, kicsit sem érdekelte szimpatikusak voltunk egymásnak müködött a kémia. Azóta van egy jó állásom is.

Egyedül azt gondolom hogy a gyerekválalást kell meggondolni hogy milyen anyagi alappal válalsz

2018. jan. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne hozz komoly "döntéseket" az életedet illetően...még éretlen vagy, adj időt magadnak. Ráérsz még, csak nyugi.
2018. jan. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szerencsések vagytok, mert egymást tudjátok motiválni. Én hiába változtam külsőleg rengeteget az elmúlt nyolc évben, legbelül ugyanaz a félénk, megfelelési kényszerrel szenvedő srác vagyok, mint egykor ,,pufiként".
2018. jan. 9. 09:19
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez a megfelelési kényszer nagy baromság...

Tudom nekem is volt igen, de a nők is ugyan olyan emberek mint a férfiak.

Járj lány társaságba, csak barátkozz velük, aztán rájössz hogy nem angyalok ök sem. Élvezd az életet keress hobbikat, aztán majd találkozol valakivel, idővel. Egyébként én 30 felett kezdtem el nem annyira rágörcsölni erre, és kiélvezni az élet örömeit.

Ja és felejtsd el hogy a pénz miatt majd tapadnak rád...

2018. jan. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!