Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Haragudhat rám? Kemény volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haragudhat rám? Kemény volt nagyon?! Részletek lent!

Figyelt kérdés

Március végén egy fiúval megismerkedtem, és össze akart jönni velem, de akkor még nem döntöttem el semmit. Msn-en nagyon sokat dumálgattunk, majdnem találkoztunk is, de aztán meggondoltam magam, és nemet mondtam. Még a találkozásunk előtt pár, talán egy héttel.

Aztán minap küldött egy a-mailt, hogy miért töröltem msnről, mire azt mondtam, hogy ha akar beszélni velem, akkor vegyen fel. Felvettem, és rám sem szart! Nem is írt rám, ha ráírtam tök lassan írt vissza, ritkásan, eléggé lenézően és semmitmondóan. Mindenre azt mondta, ha valamit kérdeztem, hogy "mind egy, lényegtelen, hagyjuk stb..."

Komolyan ennyire megsértődőtt? Ha igen, akkor meg minek keresett fel újra hónapok elteltével? Én ezt nem értem.


L/15

A srác 16


2010. aug. 5. 20:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
biztosan azért írt e-mailt,mert beszélgetni akart veled,aztán meggondolhatta magát.Ha ilyen,ne is törődj vele,van nála 1000szer jobb!(: vagy kérdezz rá,mi a baja,miért nem ír
2010. aug. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Most tovább fajultak a dolgok.

Ha néha ráírok, akkor azonnal elkezd neked szíveket küldözgetni. (de nem mondja) és kéri h küldjek képeket...

Szerintem valami probléma van a fejében.

2010. aug. 17. 08:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!