Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Haragudhat rám? Kemény volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haragudhat rám? Kemény volt nagyon?! Részletek lent!

Figyelt kérdés

Március végén egy fiúval megismerkedtem, és össze akart jönni velem, de akkor még nem döntöttem el semmit. Msn-en nagyon sokat dumálgattunk, majdnem találkoztunk is, de aztán meggondoltam magam, és nemet mondtam. Még a találkozásunk előtt pár, talán egy héttel.

Aztán minap küldött egy a-mailt, hogy miért töröltem msnről, mire azt mondtam, hogy ha akar beszélni velem, akkor vegyen fel. Felvettem, és rám sem szart! Nem is írt rám, ha ráírtam tök lassan írt vissza, ritkásan, eléggé lenézően és semmitmondóan. Mindenre azt mondta, ha valamit kérdeztem, hogy "mind egy, lényegtelen, hagyjuk stb..."

Komolyan ennyire megsértődőtt? Ha igen, akkor meg minek keresett fel újra hónapok elteltével? Én ezt nem értem.


L/15

A srác 16


2010. aug. 5. 20:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
41%
sztem terhes lett :$
2010. aug. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%
akart veled beszélni csak nem mert aztán meg eljátszott aa durcit h te majd lesed-e minden kívánságát : )
2010. aug. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%
elég szemétség volt tőled, hogy lemondtad. esélyt se adtál neki. talán úgy jött le neki, hogy csak játszottál vele, és lehet, hogy komolyan megbántottad. ha te sem akarsz semmit sem tőle, akkor meg ne foglalkozz vele, hogy nem ír rád..
2010. aug. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
20%
Szánalmas a srác, ne is törődj vele, keress mást :D
2010. aug. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

köszi (:

igen valahogy én is úgy érzem, hogy szánalmas a srác.

2010. aug. 7. 10:09
 6/12 Kazama ***** válasza:
Én is srác vagyok a 23-asokból, de tény hogy durcizik :) Ne foglalkozz vele :)
2010. aug. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

most őszintén


én szerintem meg nem a srác a szánalmas, hanem a lány.

eddigiekből kiindulva tök éretlen, gyerekes, pl indokold meg, hogy miért gondoltad meg magad és miért mondtad le csak úgy. és áruld el, hogy az utasítós játékod után min csodálkozol, hogy a srác így állt hozzá, főleg azután, hogy az msn-ről is ok nélkül törölted? akkor lenne lúzer, ha még mindig akarna valamit tőled és próbálkozna.

de nem baj, 15 év, majd leszel jobb is

2010. aug. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

szerintem nem volt jó ötlet letiltani, biztos fájt neki ezért csinálta ezt, egyébként meg is értem.

Azért egy esélyt adhattál volna neki nem kellett volna egyből elküldeni

2010. aug. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem meg a kislány szánalmas...letiltottad msn-ről, lemondtad a talit mit vársz ezek még pitizen neked.


Szánalmas kis tinipics@ vagy. Ilyen felfogással nem kellesz majd a kutyának sem.

2010. aug. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

velem is ugyanez volt...

szerintem nem tesz jót az egojának vagy nemtudom. -_-"

nagyon rosz érzésem volt miatta pár hétig... de aztán elmúlt. :)


14/L

2010. aug. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!