Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Cigaretta, rúzs, műköröm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cigaretta, rúzs, műköröm, harisnyák, magassarkúk - van itt olyan Hölgy, aki hozzám hasonlóan kedvelik ezeket?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy furcsa kérdés, de a kérdésben felsorolt dolgok mind fétiseim. Rajongok a dohányzó Hölgyekért, roppant szexinek és vonzónak tartom, ha egy Nő cigarettázik. Különösképp tetszik, ha mindezt rúzsos ajkakkal, hosszú műkömrökkel teszi:) Sok férfihoz hasonlóan én is imádom a harisnyába bújtatott lábakat. Szeretem a tapintását, a csillogó combok látványát. Mellé egy magassarkú vagy csizma... oda vagyok érte! Természetesen ezekkel a dolgokkal el is szoktam halmozni az imádott Nőt!


Van itt olyan Hölgy, aki hasonlóan gondolkozik erről és tolerálhatóak számára ezek a fétisek?



2020. aug. 23. 17:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Életcélom,drágám
2023. febr. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Ezek vmi multszázadban voltak csak divat. Mikor szipkával voltak fotózva a nők is az egyik még híres is a kéztartásáról


[link]


Idejét múlt dolgok ezek. Harisnya meg miegyebek.

2023. febr. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Folyt

Nagy divatdiktátor volt ő is. Nem a coco chanel hanem valamelyik másik és nem ugrik be a neve.

A szipkával tartotta a cigit a kezében és olyan szintű lett ez a mozzanat mint marilynnek a szoknyafogós mozzanata [link] hogy futótüzkent terjedt még ma is visszaköszön egy egy divatbemutatón asszem vagy hol

2023. febr. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Vagy visszaköszön a 101 kiskutyaban is ez a styl szörnyellánál.
2023. febr. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Asszem ő az Audry Hepburn

Még cigiket vagy szipkakat is neveznek el rola

[link]

2023. febr. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Prostikra gondolsz? Nincsenek.. :-D Kicsit gáz aki szerint ma

ez a top nő,így kell kinéznie és viselkednie.

2023. febr. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!