Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez bunkóság lenne? Mit csinálj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez bunkóság lenne? Mit csináljak? Tinder...

Figyelt kérdés

Szóval lesz ma egy randim és félek. Többször is előfordult már, hogy élőben teljesen máshogy nézett ki a srác. Köszönéskor ránéztem és szinte taszított és megbántam, hogy oda mentem, haza akartam menni egyből. Bunkó lenne elmondani neki, hogy “Ne haragudj, de nem vagy az esetem/nem tetszel.” Inkább őszinte, nem? Nem raboljuk egymás idejét. Ha a külső nem fog meg, nem fog érdekelni a BELSŐ.


Most időzzek megint egy számomra egyáltalán nem vonzó férfival kínosan, hogy ne bántsam meg és 1 óra hossza után végre lelépjek? Mindig ez van....


2020. aug. 22. 12:35
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Tedd azt amit Te jònak làtsz.
2020. aug. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Neked abszolút nem kéne most ilyen állapotban ismerkedned. Én ezer % hogy a helyedben napolnám az ismerkedési témát, ezt a folyamatban lévőt, meg azonnal lemondanám.
2020. aug. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Ha már megbeszélted vele mára konkrétan, akkor találkozz vele. De csak miatta, mert nagyon nem korrekt lemondani ennyivel előtte. Max ha eltelt aza fél vagy egy óra, akkor szépen elkoszonsz és ha hazaertel megmondod neki hogy sajnos nem az eseted ;)
2020. aug. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
De amúgy most ez komoly, hogy ennyire máshogy néznek ki az emberek élőben mint képen? Mert én még nem voltam fent társkeresőn meg nem is találkoztam soha ilyen módon, csak élőben. Ennyire kiábrándító? 🤔
2020. aug. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Csak vigyázz, nehogy erőszakos legyen. Jó tanácsként mondom, hogy ha ennyire nem tudod eldönteni képről, hogy tetszik vagy sem akkor videohivasba nezd meg nagyjából meg kérj tőle friss képet ami nem beállított kép.
2020. aug. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%
Lányként egy jó tanács: videóhívás után mond kizárólag igent bárkinek személyes találkozóra. Ha ott látod, akkor élőben nem fog meglepetés érni.
2020. aug. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A már megegyezett találkozást ne mondd vissza.

1-2 órát beszélgessetek, aztán búcsúzz el. Ha újabb találkát kér, mondd azt, hogy majd visszahívod. Aztán vagy találkoztok, vagy a visszahíváskor közlöd vele, hogy elnézést, de nem akarsz több találkozót.

Ffi.

2020. aug. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
64%
A legjobb amit tehetsz, hogy elfelejted ezt az egész társkeresést, egyedül lenni, egyedül megoldani a problémákat, stb. az keménységre utal és az egyedüllét nem utolsó sorban szabadságot is jelent. Légy te is kemény és szabad!
2020. aug. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért ne állj hozzá így, hogy biztos gázul fog kinézni, de ha igen, akkor nyíltan mondd meg neki, hogy ne haragudj de Te a képen léőv férfival szeretnél ismerkedni. Ez az átverés csak őt minősíti nem téged!
2020. aug. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!