Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csináljátok ezt fiúk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csináljátok ezt fiúk?

Figyelt kérdés

Mielőtt bárki leszolna, tudom, hogy nem a facebookhoz kell mérni magunkat, de valamit egyszerűen nem tudok megérteni :D

Adott egy fiú aki írkal nekem, meg minden, de például nem lajkolja a képeimet, de írja üzenetben nekem, hogy jó, meg ilyenek...

Vagy szülinapomkor is üzenetben köszöntőt fel csak, ezt arra fogtam, mert folyamatosan beszélünk, de ban egy barátnőm akivel szinten folyamatosan beszél üzenetben, de neki megis irt a falára,

Masik barátnőm ott volt egy buliba, es hiába hogy bunkó volt a gyerek, barátnőm szerint akar tőlem valamit.

Szoval ezért se értem ezeket a gesztusokat. Például a buli utan bocsánatot kert hogy bunkó volt, es gondolom, hogy bejovok neki, de akkor miert viselkedik igy? Meg fiúk, ha ti nem lajkoljatok egy lany kepet, de írtok neki üzenetben, hogy jo, akkor miert csináljátok azt?



2014. okt. 7. 21:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne általánosíts már.De itt látszik is hogy megérdemled.
2014. okt. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
*azt elfelejtettem odaírni! hogy lehet! hogy szégyell?? Azert csak üzenetben közvetlen ? Nem akarja hogy mas lássa hogy jóban vagyunk?
2014. okt. 7. 21:17
 3/9 A kérdező kommentje:
Mar miert érdemelnem meg???
2014. okt. 7. 21:17
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akkor jobb, ha neked személyes üzenetet ír. Nekem ez sokkal bensőségesebbnek tűnik. :)
2014. okt. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azért mert általánosítod,minden fiút ilyennek álítod be,érted?
2014. okt. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Ez de szánalmas...
2014. okt. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Még hogy ez rossz dolog...

Pont, hogy a legjobb barátaimnak nem írok a falára. Mert az semmit nem ér. "Szól a facebook, odanyögök egy mondatot, enter, kész." Egy privát üzenet annyival személyesebb, kedvesebb..

2014. okt. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Azért általánositok, mert nem van masik fiú aki csinálta mar, es barátnőm is mondta már ezt nekem, hogy vele is csináltak mar, es nem értettük miert, azert vagyok szánalmas mert nem értem ezt a gondolkodási módot ?

Koszonom a választ masodik!! :)

2014. okt. 7. 21:30
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Olyan egyszerű okból kifolyólag, hogyha véleményt mondok valamiről, vagy beszélgetek valakivel, vagy felköszöntök valakit (a fenti példáid), akkor azt az illetőnek mondom. A Facebook-ot csak és kizárólag azért szeretem, mert könnyű elérni rajta az ismerőseimet. Tehát csak egy eszköz ahhoz, hogy beszélgessek velük, de az, hogy lájkolni ezt, meg azt, meg más falára írni, meg ilyenek.. Ezeket nem csinálom, mert nem látom értelmét.
2014. okt. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!