Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan csináljátok ezt buliban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csináljátok ezt buliban fiúk?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, mikor tánctéren vagyunk, és láttok egy lányt, aki tetszik, csak úgy rátáncoltok, vagy előtte szemeztek, vagy mi? Ha rátáncoltál, utána mondasz neki valamit, vagy hogyan folytatjátok? Tegnap ismerősöm csak rátáncolt, és már 2 perc múlva smárolt is a lánnyal, azzal aki velem szemezgetett, és nagyon rosszul esett.. Én még táncolni sem merek odamenni egy lányhoz, nemhogy 2 perc múlva lekapni.. Pedig volt egy, aki még az arcomat is megsimogatta, mégis olyan félős kis sza r voltam, hogy akkor sem mertem. Ti hogyan csináljátok ezt? Lányok is írhatnak, hogy hogyan reagálnák le ezeket a dolgokat. 18F
2014. okt. 4. 21:22
 1/10 anonim ***** válasza:
60%

Hogyhogy hogy? Leírtál mindent te is és tudsz is mindent arról, hogy hogyan csináljuk. Ugyanúgy ott van a gyomrunkban a gombóc, de odamegyünk és kész.


Tudod kinek van a legtöbb sikere? Akit a legtöbbször is utasítanak el. Miért dugtam eddig mondjuk 50 lánnyal az életben? Mert kb. 500-nál próbálkoztam.


Én konkrétan így csinálom a tánctéri ismerkedést: Meglátok egy jó csajt. Nem szarozok egyetlen pillanatot sem. Odatáncolok a közelébe és úgy pozicionálom magam max. 1 perc alatt, hogy vele szembe kerüljek. Táncolok ott még vagy maximum fél percet, de lehet hogy kevesebbet és akkor megfogom a kezeit a kezeimmel és úgy próbálok tovább táncolni. Ha nem tetszem neki, akkor elveszi a kezeit, elfordul tőlem, stb. Ha tetszem neki, akkor hagyja magát és tovább táncolunk. Pár szám, 20-30 perc táncolás után azt mondom hogy menjünk igyunk meg egy italt, vagy menjünk ki cigizni (amúgy nem cigizek), vagy menjünk ki beszélgetni.

Nekem a csókrekordom kb. 5 perc, igaz ilyen párszor már előfordult.


És itt se azt képzeld, hogy valami Casanova vagyok. Egy csomó este van, amikor teljesen üres kézzel megyek haza, mert nem jött össze semmi. A lényeg hogy sokat kell próbálkozni. Aztán belejön az ember.

2014. okt. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ezen más nem tud segíteni, és csak én tudok saját magam helyében cselekedni, de még ittasan (nem részegen) sem merek cselekedni, de haverjaim közül is csak 1-2 embernek van mersze odamenni lányokhoz.
2014. okt. 4. 21:36
 3/10 anonim ***** válasza:

Én is olyan voltam, mint te. Csak a tapasztalatszerzés jelenthet megoldást.


Gondolom akkor nappal sem szoktál lányoknál kezdeményezni.

2014. okt. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát nem.. Tiszteletreméltó akinek van ekkora akaratereje. Az én szememben biztos, mert még sosem volt ilyen, hogy én kezdeményezzek, mindig lányok kezdték, persze sosem lett azokból sem semmi. :/
2014. okt. 4. 21:41
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is csak 20 évesen kezdtem. hátha már neked megy 18 évesen is.
2014. okt. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De nem megy.. Valamit ki kellene találni, vagy úgy összehozni a dolgokat, hogy sikerüljön, legalább megpróbálni, komolyan nem félek a visszautasítástól, csak az a nagyon nehéz hogy nekikezdjek, hogy rátáncoljak, vagy megszólítsak valakit.
2014. okt. 4. 21:53
 7/10 anonim válasza:
nincs önbizalmad
2014. okt. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Amúgy más téren van, de ilyen csajozós/ismerkedős téren, az biztos, hogy nincs. De az, hogy ezzel tisztában vagyok, az nem segít.. :(
2014. okt. 4. 22:05
 9/10 anonim ***** válasza:
Előbb szemezés aztán tánc 15/L
2014. okt. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
előtte benyomsz két erős alkoholt meg három gyengébbet, ez azért kell, hogy a szégyen érzet elpárologjon, aztán odamész egy kiszemelt luvnyához, belemarkolsz az arcába a szádhoz húzod és belenyalsz és annyi, ha tetszik neki maradsz ha nem akkor meg ráordítassz, nekem már párszor bevált (egyik haveromtól tanultam énis)
2014. okt. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!