Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Buliban ismerkedni? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buliban ismerkedni? Hogyan csináljátok ti?

Figyelt kérdés

Helló!


Hogyan zajlik egy ilyen? Azaz összefutok egy buliban egy csajjal. Teszem azt ez van 23 órakor. Ő is, én is kb maradnánk 3-ig, 4-ig. Ennyit képtelenség együtt lenni ismeretlenül. Az első randiból egy óra is néha hosszú.


Ti hogy csináljátok?

Kinéztek valakit elvagytok 1-2 órát és?

Odébbálltok?

(Nem egyéjszakás kalandot keresek.)


20/F


2010. márc. 22. 15:39
 1/8 nielindi ***** válasza:
buliban jol be kell b@szni, azt táncikálni kell.
2010. márc. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem tudok táncolni.
2010. márc. 22. 15:42
 3/8 anonim ***** válasza:
mint a ahogy a discoba járó fiatalok nagy része :D nem az a lényeg eldöcögj és jól érezd magad:)
2010. márc. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 nielindi ***** válasza:
a mai szorakozo helyeken nem is nagyon kell táncolni, lötyögsz kicsit.
2010. márc. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ha be vagy b*szva hiddel nekem,nem azzal fogsz foglalkozni h nemtudsz táncolni...:)
2010. márc. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
deédes lehetsz ha nem tudsz táncolni! :) emlékeztetsz a régi plátói szerelmemre(akibe bele voltam zúgva évekig), ő is ilyen volt, a discoban nagyon bénán táncolt, de jól állt neki :D amúgy én se tudok vmi jól sztem :) visszatérve a kérdésedre, szerintem próbálj meg ellenni, ha bénázol, akkor bénázol,nem számít, a kiszemelttel ha táncoltatok, hívd meg egy italra, és mondjuk menjetek ki sétálni. Jönni fog a többi magától! :) fogod érezni mikor kell elköszönni! amúgy ne beb*szva legyél discoban.. 16/L
2010. márc. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

jozan legyel

inni ihatol csak tud hol a hatar

hat altalaban az ugy zajlik le hogy ha olyanhoz mesz oda akit legalbb a haverjaid vagy valaki ismer akkor odamesz bemutatkozol aztan elkezdesz tancolni vele erozdik az hogy akarja vagy nem

kerdezd meg hogy nem akar e kicsit levegozni csak ne hogy ferre ertse hogyhat te mast akarnal mivel mondtad hogy nem egy ejszakas kaland kell akkor nem kel rogton a kozepebe belevagni

17/L

2010. máj. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
oda mész, dumálsz, isztok, basztok!!!enyi ehez nem kell doktori
2010. máj. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!