Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire ítéltek el egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ítéltek el egy olyan lányt, aki buliban csókolózik olyan fiúval, akit akkor "ismert meg"?

Figyelt kérdés
jó, nyilván rólam van szó, de mentségemre szóljon, h eddig csak kétszer :D 19L
2014. okt. 3. 21:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem ítéllek el, igazából még hasznos is a dolog, mert ha gombapörköltet akarsz főzni a hétvégén, akkor nem kell külön elmenni a boltba.
2014. okt. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem érdekel. Ha ennyi alapján el kellene ítélni a lányokat akkor legalább 95%-uk menne a levesbe.
2014. okt. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

egészségedre

am szerintem nem elitélendő, végülis fiatal vagy/voltál, most éld ki magadat, ne pedig akkor jöjj rá arra hogy nem éltél, amikor már családod van :)

2014. okt. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
arra valók a bulik, hogy ismerkedjünk
2014. okt. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha elítélné mindenki, akkor nem lett volna kivel csókolóznod.
2014. okt. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Az ilyen nők nem nők sajna ezt amikorböszejötem egy ijen nővel akkor nem igy gondoltam akk ugy voltam vele mindenki tud változni lehet ez igaz is csak van aki.nem akar és az olyan nők mint te betegesen sokat hazudtok nem vagytok képesek megmaradni egy pasinál stb szerlemre pedig képtelenek vagytok fogalmatok sincs miaz... Azbigaz szerelem nem mulik soha...!! Enyit eről
2014. okt. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
:DD oké
2014. okt. 3. 22:42
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem ítélem én el... csak nem kellenél komoly kapcsolatra. Bocsi , csak őszinte vagyok :D


22/L

2014. okt. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
22/F* előző vagyok :D
2014. okt. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
utolsó? lány vagy fiú vagy most akkor? hehe
2014. okt. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!