Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan találkozhatnék vele,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találkozhatnék vele, alábbiakban felvázolom a szitut?

Figyelt kérdés

Nagyon megtetszett a röntgen asszisztens egy vizsgálaton. Pár évvel idősebb nálam, szerintem én is bejönnék neki. A nevét ki tudtam deríteni a rendelő honlapjáról. A facebookon van profilja, de semmi aktivitás -csak név, a kép és ennyi. Sehol nem találtam tőle/róla semmit a neten, hogy megtudhatnám, merre bukkan fel. Röntgenre se járhatok minden héten:)

Örülök a poénoknak is, de ha van valakinek valami kreatív ötlete, hogy futhatnék vele össze...?

24N



2020. aug. 11. 20:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy te is bejönnél neki?
2020. aug. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Megérzés. A vizsgálat után kijött a folyosóra, és hosszan a szemembe nézett pl. De ha nem jövök be, az is derüljön ki:)
2020. aug. 11. 20:48
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj nem akarlak elkeseríteni, de az asszisztenseknek, főleg magán dokiknál ki van adva, hogy mosolyogjanak mindenkire, hogy ne negatív érzéssel távozzon a páciens mondjuk egy foghúzás/fogkezelés után , amit előtte megröntgeneztek stb. így az marad meg a vendégben, hogy milyen kedvesen mosolygott rá az asszisztens. Ez ugyanolyan, mint pl. a pultosoknak is ki van adva a főnök által, hogy mindenkivel legyenek kedvesek / kihívóak, hisz az vendéget vonz be. Ennek ellenére, ha te úgy érezted, hogy volt valami más is mögötte menj oda hozzá kérdezd meg vagy írj rá, ha bátortalanabb vagy :)
2020. aug. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%
Hát de gáz. Ennyi. Nem azt jelenti hogy bejössz neki csak mert mosolyog
2020. aug. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%

Őszintén szólva nem értem, miért húzzátok le a kérdezőt.


Ha megvan a fb profil, akkor rá kell írni, a válaszából egyértelmű lesz, valóban érdekled-e.


Hogy mit írj? Bármit, ami nem obszcén/pszichopata/trágár, hiszen ha tetszel neki, akkor azért mindegy, ha nem tetszel neki, akkor azért.


Saját stílusodban valami kis könnyed beszélgetésindítót.

2020. aug. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem is írtam mosolyról:) és nem azt kérdeztem, hogy szerintetek tetszem-e neki, mert egyelőre elég, ha ő tetszik nekem:) Persze h kedvesnek kell lenniük, de akár be is jöhet nekik vki, vagy a röntgen asszisztensek nem szoktak randizni? Nem akarok ráírni, az túl direkt. Szeretnék vele összefutni valahol.
2020. aug. 11. 21:41
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi, utolsó, azt hiszem, összeszedem a bátorságom és mégis írok neki. Mondjuk az segítene, ha a fb-n legalább azt kiírná, h. kapcsolatban van-e. mert akkor pl. már nem írnék rá nyilván. Szóval írnék szívesen, ha egy kicsit több info lenne a profilján.

Más lehetőséget nem látok. Megröntgeneztetném magam itt-ott még náluk, ha nem lenne veszélyes a túl sok besugárzás:)

2020. aug. 11. 21:46
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem olyan őrületes dózisokat kapsz egy-egy vizsgálat során, eleve egész életedben kapod a kozmikus háttérsugárzást.


[link]

2020. aug. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Nálunk én vagyok a röntgen asszisztens, ő volt a beteg (kéztörés). Amikor kontrollra jött, elhívott kávézni. (10 éve a férjem:)
2020. aug. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Írj neki . Mit veszíthetsz? Max nem mész oda többet,ennyi
2020. aug. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!