Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnék ezzel a lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék ezzel a lánnyal előrelépni? Hogyan tudnék segíteni neki, hogy készen álljon a kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Néhány hónapja randizgatok egy lánnyal, aki nagyon tetszik. Szeretném ha komolyabbra fordulna a dolog. Legutoljára azt mondta, hogy neki még időre van szüksége, mert még nem volt párkapcsolata.

2020. aug. 2. 11:18
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

10-es!

Sok időt töltünk együtt, csak még a párkapcsolatra nem áll készen.

2020. aug. 2. 14:53
 12/20 anonim ***** válasza:
🤦‍♂️ Hát épp ez az! VELED nem áll készen egy párkapcsolatra.
2020. aug. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

12-es!

Még mással sem állna készen egy párkapcsolatra, a szavaiból erre lehet következtetni. Arra tippelek, hogy lehet benne egy nagy adag félelem az elköteleződéstől. Valószínű, hogy ez a helyzet, mert már nem tinédzser, egyetemre jár, és még nem volt párja, pedig csinos, intelligens lány. Tuti, hogy már sokan próbálkoztak nála előttem.

2020. aug. 2. 15:16
 14/20 anonim ***** válasza:

"Még mással sem állna készen egy párkapcsolatra, a szavaiból erre lehet következtetni."


Az, hogy te mit következtetsz ki és a valóság az két külön dolog.


"Arra tippelek, hogy lehet benne egy nagy adag félelem az elköteleződéstől. "


Ez inkább férfiakra jellemző, a nőkre kevésbé.


"Valószínű, hogy ez a helyzet, mert már nem tinédzser, egyetemre jár, és még nem volt párja, pedig csinos, intelligens lány."


Ezt miből gondolod? Hogy nem volt neki párja? Csinos, intelligens, nekem ez már a top kategória, gondolom neked is. Viszont pont ezek miatt - bár mivel okos ezért megválogatja kivel jön össze - biztos került már az útjába olyan férfi aki megmozgatott benne valamit, ha nem, akkor te sem fogsz tudni.


"Tuti, hogy már sokan próbálkoztak nála előttem."


Az biztos, és ugyanúgy jártak mint most te fogsz. Ti csak barátok vagytok, érted? Egyszerű barátok, te többet gondolsz bele "kicsivel" ő pedig azért hezitál mert érzi, hogy nem te vagy neki az igazi, ha az lennél akkor már együtt lennétek.


Sajnálom ha ez téged elszomorít.

2020. aug. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Ő mondta, hogy még nem volt neki párja.


"Biztos került már az útjába olyan férfi aki megmozgatott benne valamit."

Ha volt is ilyen férfi, vele sem lépett párkapcsolatba.


Azt szerintem megmondaná, ha csak barátként tekintene rám, és nem lenne esélyem nála.

2020. aug. 2. 15:42
 16/20 anonim ***** válasza:

"Azt szerintem megmondaná, ha csak barátként tekintene rám, és nem lenne esélyem nála."


Nem feltétlen mondaná meg.


"Néhány hónapja randizgatok egy lánnyal"


Erre még annyit had reagáljak, hogy "néhány hónapja", na itt a biztos jele annak, hogy nem veled képzeli el a jövőjét, vagy legalábbis a párkapcsolatát.


Nem állsz jól egyébként, mert ez a tipikus nem tipikus barátzóna, ami annyit tesz, hogy amikor már nem tudja ezt tovább csinálni 2 opció lesz,

az egyik hogy összejön veled ami tart majd pár hétig, a másik, hogy valami olyat válaszol, hogy ne sértsen meg téged de nem tud most komoly kapcsolatot "senkivel" (veled most speciel) elképzelni, hidd el, ha egy nő "veled" akar lenni, akkor nem húzza hónapokig, szerintem ezt be fogod nézni, NE ÍGY LEGYEN kívánom neked, de szerintem nem jó vége lesz (számodra).

2020. aug. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot! Én azért nem adom fel ilyen könnyen, veszítenivalóm nincsen. Egyik lehetőség tényleg az, hogy csak velem nem akar kapcsolatot, viszont lehet más oka is. Egyszer említette, hogy a szülei állandóan veszekednek, és ez nagyon megviseli őt. Egyik barátom szerint ez is okozhatja nála a párkapcsolattól való félelmet.
2020. aug. 2. 16:02
 18/20 anonim ***** válasza:

"Egyszer említette, hogy a szülei állandóan veszekednek, és ez nagyon megviseli őt."


Ez pedig pláne egy olyan dolog, amit a lányok általában a fiú barátjukkal szoktak megosztani, mert ha a srác/férfi potenciális barát/vagy férjjelölt lenne, akkor nem akarnák ezt már rögtön az elején a tudtára adni a pasinak.


Szoktatok neten csetelni? Ha igen milyen időközönként ír? Miről cseteltek (ha publikus)? Ha feldobsz neki egy programot mi az általános válasza rá? Több időt fordít a tanulásra mint rád? A bajait milyen sűrűn szokta elmondani neked? Részletesen is elmeséli? Annyi kérdés és ezekből simán lehet következtetni valamire.

2020. aug. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Majdnem mindennap kommunikálunk valamilyen formában (cset, telefon, videohívás). Az aznapi történéseket szoktuk megbeszélni. A vizsgaidőszakban kevesebb ideje volt rám, de azóta heti 2-3 alkalommal találkozunk. Mindig szakít rám időt, egyszer sem pattintott le, maximum egy másik napot javasolt a találkozásra.

A szüleivel kapcsolatos problémát egyszer említette, de azon kívül sohasem beszél lelki dolgokról. De szerintem akkor is csak azért, mert megkérdeztem, hogy miért rosszkedvű.


Köszi, hogy próbálsz segíteni, de nem lehet kiigazodni ezen a lányon. Hagyok neki időt, hogy el tudja dönteni mit akar.

2020. aug. 2. 16:30
 20/20 anonim ***** válasza:

" nem lehet kiigazodni ezen a lányon. Hagyok neki időt, hogy el tudja dönteni mit akar."


Látod? Te is érzékeled azért, hogy ez így nincs rendjén. Már eldöntötte volna, hidd el.


"Köszi, hogy próbálsz segíteni,"


:) Hát én próbálok (próbálnék) de csak azt tudom ismételni amit már leírtam, nem te kellesz neki, és nem értem miért kell ezt a játszmát űznöd, ebből nem jössz ki jól, egy lány nem várat egy pasit ha akar tőle valamit, főleg kapcsolatot. Veszett ügy a lány, de még annyit megtehetnél, hogy konkrétan rákérdezel, hogy "miért van az, hogy hónapok óta nem kerülünk közelebb egymáshoz?" és ne tágíts amíg konkrétan meg nem mondja, ha elkezd dadogni meg hebegni habogni akkor veszett ügy, de ne legyen neked elég az a válasz, hogy... mondja meg konkrétan vagy ha nem akkor felejtsen el téged mert akkor keresel egy olyan lányt aki mellett nem kell kétségekben élned (szépen megfogalmaztam, valami ilyet kellene) nem szereted ha játszanak veled és nem tudod ezt már tovább csinálni, ha elég tökös vagy és már nincs vesztenivalód a végére benyöghetnél neki egy "szeretlek" vagy "nagyon megkedveltelek" szöveget közben végig simítod a kezed az arcán és figyelsz a reakciókra, csinálj valamit mert nem jutsz egyről a kettőre, lehet bele buksz de ne legyél már töketlen.

2020. aug. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!