Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnék ezzel a lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék ezzel a lánnyal előrelépni? Hogyan tudnék segíteni neki, hogy készen álljon a kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Néhány hónapja randizgatok egy lánnyal, aki nagyon tetszik. Szeretném ha komolyabbra fordulna a dolog. Legutoljára azt mondta, hogy neki még időre van szüksége, mert még nem volt párkapcsolata.

2020. aug. 2. 11:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha időre van szüksége, azt tiszteletben kell tartani. Érezni fogja ő, ha már készen áll. :)
2020. aug. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2020. aug. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
26%
Honapok ota randizgattok... Te se gondolod komolyan, hogy ebbol barmi is lesz mar, ugye? Ha valaki akar teged, nem kell neki tobb het ahhoz, hogy egyutt legyen veled. Kiveve ha foglalt, hazas stb.
2020. aug. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Úgy hogy ott maradsz mellette-mint barát, és segíted, ill. hagyod hogy feldolgozza azokat a dolgokat amik érték. Ha ezt így teszed, szépen apránként ki fog neked nyílni és észre fog téged venni, mint férfi. De addig sok türelemre lesz szükséget, és tenger toleranciára. Neked kell eldöntened, hogy ér-e neked ennyit az illető nő vagy sem. Ha nem akkor köszönj el, ha igen akkor meg gyakorolj türelmet írányába. Az ilyen nem egyik napról a másikra következik.
2020. aug. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

szükséged.


Ismerek ilyen férfit, életre való barátot és társat szerzett így, és évtizedek óta együtt vannak, és nevelik a gyermekeiket és egyetlen percig nem bánta meg, hogy várt.

2020. aug. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

5+ Pont most kérdeztem meg tőle, hogy megbánta-e, hogy megismerte a nőt, azt mondta, hogy azt bánja nem még korábban ismerte meg:)


Látod, van ilyen is:)

2020. aug. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
" Hogyan tudnék segíteni neki, hogy készen álljon a kapcsolatra?" Öszintére fogalmazva: Hogyan tudnék segíteni magamnak, hogy készen álljon a kapcsolatra? Szerintem:-)
2020. aug. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

7-es!

Jó, magamnak és neki is. :) Muszáj lesz neki idővel készen állnia egy párkapcsolatra függetlenül, hogy én leszek az vagy valaki más.

2020. aug. 2. 12:49
 9/20 A kérdező kommentje:

3-as!

Még nem volt neki párja. Érthető, hogy nem ugrik rögtön fejest egy kapcsolatba, én ezt becsülöm is benne. De most már jó lenne apránként előrelépni.

2020. aug. 2. 12:53
 10/20 anonim ***** válasza:

Nem kellesz neki eléggé, ez a nagy igazság sajnos. :/


Hidd el, ha nagyon veled szeretne lenni akkor veled is lenne, már most!

Szerintem tartsd meg a büszkeséged és lépj, vagy lépj le de ne próbálkozz feleslegesen.

2020. aug. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!