Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Aki transzexuálissal van az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki transzexuálissal van az is meleg?

Figyelt kérdés

ez bu zi ságnak számít

volt már valaki transzival?

milyen?


2010. aug. 3. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:

ömm ez érdekes kérdés.. A mai világunkban már tényleg át tudják magukat operálni az emberek.


De a te kérdésebre válaszolva szerintem ha nem csináltatott a travi magán semmit csak max női cuccokat vesz fel és vele van egy hapsi akkor szerintem az a hapsi meleg.


Bár még nem voltam ilyen helyzetben úgy hogy tényekkel nem tom alátámasztani.

2010. aug. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jó kérdés. Ha transszexuális a psi akkor nőnek érzi magát ezért is akarna pasival lenni. Ha igy is nővel lenne akkor transzi és még leszbikus is. De az én véleményem szerint akárhogy transszexuális ha pasi és pasival van akkor az meleg. :)
2010. aug. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a transz.ot azalatt értem hogy nemcsak nöi ruhat hord hanem megvan csinalva a melle az arca a szaja a hangja meg mindene
2010. aug. 3. 22:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem meleg, hanem biszexuális, ez tökéletesen takarja a fentebb vázolt dolgot.
2010. aug. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem mind1 a státusz? Undorító és kész!
2010. aug. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
A transzexuálisaknak farkuk is van, nem?
2010. aug. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!