Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összejönnétek olyan 34 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyan 34 éves pasival, aki heti 1-2-szer a haverokkal bulizik?

Figyelt kérdés
Diplomás, jól szituált. Az ember nem gondolná, hogy így él.

2020. júl. 19. 19:56
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
94%

Nem, nekem mar most sem a bulizas az eletem ertelme, pedig 23 vagyok. Havi egyszer jarok el a parommal/ baratnokkel stb. Az boven eleg.


Aki ennyi idosen jar es melle meg drogozik is, az felejteni akar es elege van az eletebol. Ugyanazt csinalja, mint a szegeny retegben levo droghasznalok.

2020. júl. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
86%
Én nem, volt ilyen korszakom, de már bőven kinőttem. N30
2020. júl. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 Ollókezű Edward ***** válasza:
89%
Én nem tudom, nálunk a felsővezetőknek nagyon ott kell lenniük agyban, hogy a napi teendőiket el tudják látni. Folyamatosan megbeszélésekre járnak, a gyártást ellenőrzik, a különböző osztályok vezetőivel tartják a kapcsolatot, és még sorolhatnám. Nálunk tuti nem férne bele ilyen bulizgatás, de szerintem máshol sem. Ez valami nagy tévedés lehet, hogy a felsővezetők szart se csinálnak egész nap.
2020. júl. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok vaskalapos szentfazék, egyszer-egyszer beleférne ilyesmi, de heti 1-2x sok lenne. A drogoktól és hajnalig tartó alkoholizálástól függetlenül is. Találkozzon a barátaival, persze, de nem így és nem ennyit. Ilyen formában nem jönnék vele össze, engem ez nagyon zavarna. Már csak azért is, mert én sem ilyen életet élek, mindenképp konfliktusokat okozna.
2020. júl. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
81%

Kizárt. Nem azért mert vaskalapos vagyok, hanem mert ez egy felnőtt embertől nem felelősségteljes viselkedés. Én is csináltam hasonlót fiatalabb koromban (drogokat nem) de eljön a pont ahol általában az ember környezete is változik. Már nem bírnak minden héten 2-3x reggelig vedelni, valakinél már jön a baba, a munkahelyen teljesíteni kell, esetleg 1-2 ismi belehal a piálásba (nem ritka sajnos agyvérzés, baleset stb).

Házasságot, gyereket nem terveznék vele.

Ha viszont neki ez a jó, csinálja csak... egyedül. Mindenki úgy cseszi el az életét ahogy akarja.

2020. júl. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
93%

Néha belefér, de felsővezetői pozíciót nem lehet rendszeresen másnaposan, kialvatlanul betölteni. Van is neve. Munkavégzésre nem alkalmas állapot. Bármikor letilthatják a munkáról. Számomra ez nem egy felelős vezetői viselkedés, így nem lennék vele.

Vezetőként hetente-két hetente egyszer "bulizok". Mindig hétvégén, kínosan ügyelve arra, hogy a beosztottjaim semmit ne lássanak a magánéletem ezen részéből.

2020. júl. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Mivel életemben nem voltam buliban, mert nem vágytam rá, nem illenénk össze.
2020. júl. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
0%
Simán.
2020. júl. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
0%

Egy felsovezetoi poziban sok mindent megtehet az ember....es meg a jó fizut is hozzavagjak.


Nem írod, h te milyen helyzetben vagy, de sztem megbanod, ha elszalasztod a palit.

2020. júl. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
58%
Nem! Azért legyen egy nőnek tartása!
2020. júl. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!