Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan közeledjek hozzá?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek hozzá? Teljes szívemből belé vagyok zúgva! 14/L

Figyelt kérdés
Voltam unokatesóméknál és nagyon bejön a haverja, sőt szerelmes vagyok belé, ő tudja, de most dobta a csaja és mondta unokatesómnak (még amikor nem tudta h szeretem őt) hogy még sokáig nem akar senkivel járni, mert a volt csaja nagyon átverte őt. Megvan az msn címe, szoktam vele msn-ezni (volt olyan h este 9től éjjel11ig). Hogyan közeledjek hozzá? valamit már elterveztem h meghívom őt a Halloween party-mra de addig még 3 hónap van hátra. Nagyon szeretm őt!!
2010. aug. 2. 20:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

De édes vagy. :)

Folytasd tovább a beszélgetést vele, legyetek jóban, és mikor már készen áll rá, hogy legyen barátnője, akkor legyél ott te. ;)

2010. aug. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszii. És a gyors választ is :)
2010. aug. 2. 20:49
 3/10 anonim ***** válasza:
és múlj el 18, hogy ide írhass!
2010. aug. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Aranyos vagy^^ próbálj meg minél jobban mellette lenni, hogy kiheverje a lányt, hátha rájön h te vagy az igazi:) ha nem jönne össze ne keseredj el:) Lesz jobb szebb és okosabb is ^^ Ráadásul én nemrég jötte össze azzal a fúval akibe 15 évesen voltam szerelmes.És nagyon nagyon jól megvagyunk: ) Szóval vannak még csodák.) Sok sikert hozzá:)
2010. aug. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"Teljes szívemből belé vagyok zúgva!"-ez paradoxon:D lol este 9től éjjel 11ig, de romantikus, 2 hosszú hosszúhosszú óra:D

bocsi de olyan vicces:D

2010. aug. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 eliph ***** válasza:
nem vagy szerelmes.majd egyszer megérzed mi a szerelem és ezen csak nevetni fogsz.:) ezenkivül a fenti válaszokat javaslom.
2010. aug. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
eliph honnan tudod hogy nem szerelmes ÉS NEM MUSZÁJ ELMÚLNI 18nak hogy ide írhassanak!
2010. aug. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hajjajj! Este 9-től éjjel 11-ig! Úristen! Általában hajnali 2-ig szoktam beszélgetni egy csajjal.
2010. aug. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
de el kell múlni 18nak, fent figyelmeztetnek a vörös betűk;)
2010. aug. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
óóó igen?? mert én nem látok semmi vörös betűt barátom :)
2010. nov. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!