Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Értelmes tanácsoka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Értelmes tanácsokat várok!

Figyelt kérdés

Már 1 éve tetszik az osztályunkból egy srác. Anyunak elmondtam ezt és azt is hozzátettem, hogy megvárom amíg nyolcadikosok leszünk és a ballagásunk utáni nyáron elhívom őt és megbeszéljük ezeket a dolgokat. Anyu erre azt mondta, hogy ezt a gondolatomat inkább hanyagoljam, mert ez a fgiúk dolga és várjamki/meg az igazit.. De én meg úgy érzem, hogy lépnem kell, még ha nem is merek. :/

Mit tegyek?


2010. aug. 2. 14:44
1 2
 11/12 anonim válasza:

Figyelj! Amiket leírtál, azok egy 9 éves kislány szavai, hogy kibújjon a felelősség alól. Most őszintén... Ha komolyan szereted a srácot, akkor kérdezd meg tőle, hogy mit érez irántad. Nem kell letámadni, azt a pasik nem szeretik. Csak kérdezz rá, beszéljétek meg. Az, hogy tetszik a barátnődnek, az badarság. Persze nem úgy értve... Tetszhet neki, miért is ne, de ha igazi barátnő és összejönnétek a sráccal, akkor hagyná, hogy boldog légy. A fruskákkal ne törődj, én is megszenvedtem velük, de mindig támaszkodhattam a barátnőimre, vagy ha nem volt barátnőm (volt rá példa), akkor meg meghúztam magam. Ki fogod bírni, hidd el, de nem hinném, hogy veled ez történne. A srác haverja, aki rossz irányba húzza nem a te problémád. Nem kell vele foglalkoznod. Nem vagy a szerelmed anyukája. :D Tehát ez sem befolyásoló tényező. Beszélj vele bátran! Bízz magadban!


UI.: Nem bántjuk illetve röhögjük ki a melegeket. Nem is XD-zünk rájuk. Ők is olyan emberek, mint mi. Nem tehetnek róla, hogy ilyenek, ez genetika. (Bocsi ezért, de ez az igazság:P)

2010. aug. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

utsó: jó igazad van az utsó szavakat illetően..

és ez ügyben pedig próbálkozom..gy barinőmtől aki nem hozzánk jár, elmeséltem neki és adott egy pár jó tanácsot..szoal szeptembertől megindulok:P :))

2010. aug. 3. 21:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!