Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti mit élveztek abban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit élveztek abban, ha egyszerre több pasival mondjuk 3-al is találkozgattok?

Figyelt kérdés
Van-e lelkiismeretfurdalásotok?
2010. aug. 1. 18:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
és a fiúk mit éreznek ekkor? vagy ha megcsalják a barátnőjük 3-al ribanccal? :)
2010. aug. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
nem kell az al bocsi:)
2010. aug. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
az elsőnél ott a pont ;)
2010. aug. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
csak azután csináljunk ezt,miután ti is megcsaltok minket!!!!
2010. aug. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Lány vagyok,különben mielőtt ráálnátok a fiúkra,csak kivácsiságból kérdezem,hogy az ilyen lányokat mi vezérli.
2010. aug. 1. 18:44
 6/16 anonim ***** válasza:

csak azután csináljunk ezt,miután ti is megcsaltok minket!!!!


Értem! Mi volt előbb a tyúk vagy a tojás?

2010. aug. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Holdtündér ***** válasza:
Megint kezdődik a nemek harca... :D
2010. aug. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Találkozás miatt nincs lelkiismeretfurdalásom, annyi sráccal randizom, amennyivel akarok szerintem.

Ha aztán valamelyikkel komolyabbra fordul és összejövünk, onnantól nem találkozgatok mással. De addig jogom van hozzá, amíg nem járunk, ez nem ribancság...

2010. aug. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
kiváncsiságból*
2010. aug. 1. 18:56
 10/16 anonim ***** válasza:

Szerintem a pasik hamarabb megcsalják a barátnőjüket. (de ez csak az én véleményem nem kell oltogatni...)mert már kiakadnak ha két napig nincs szex :D


Ám én nem érzek lelkiismeret furdalást, mert én egyszerre csak EGY pasival találkozgatok :)

2010. aug. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!