Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez nálatok mit jelent fiúk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nálatok mit jelent fiúk?

Figyelt kérdés
Megkérdeztem azt a fiút aki nagyon tetszik msn-en hogy lenne-e kedve velem találkozni valamikor ...Erre a válasza a nem tudom, ez most mit is jelent?
2010. aug. 1. 16:35
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
nem akarom ezzel "zaklatni" mit tegyek várjak még ő lép? ha akarja akkor úgyis megfogja írni nem?
2010. aug. 1. 16:49
 12/21 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül, mert tudod az emberek szeretik elodázni a számukra kellemetlen dolgokat. Te tudod legfeljebb marad a kétely és bizonytalanság, de jobb tiszta vizet önteni a pohárba. Neked tetszik ezt most már ő is tudja, de a volt udvarló visszatartó erő és mivel barátok ezt érdemes lenne felnőtt módjára megbeszélni. A havernak pedig szerintem mindegy, mert pl ha visszautasítasz engem attól még nem lesz jobb nekem ha nem jössz össze senkivel, mert így is úgy is kettőnk közt felejtős a történet. Szóval beszéljétek meg 3-an.
2010. aug. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
Az azt jelenti hogy nem tetszel neki annyira
2010. aug. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

a nemtudom két értelmű vagy ronda vagy és nem akar megbántani

vagy csak nem jösz be neki és nem akar megbántani

vagy bejösz neki csak tudja hogy nagy ribi vagy és nem kockáztat

2010. aug. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Mindenképpen 3-an, mert így korrekt a kikosarazott haverral szemben is, aztán tiszta mindenkinek mi a szitu. Ha nem tetszenél neki akkor egyértelműen megírná NEM, a nem tudom mint írtam dilemma, szóval vonjátok be a havert is mintegy az "áldását" kérve persze szimbolikusan. Így te is + kiszemelted s korrektek lesztek vele szemben és nem fog kavarni. Aztán reméljük elég komoly ember ahhoz, hogy belássa ha már ő nem volt sikeres nálad a haver még lehet boldog. Persze csak ha tényleg olyan jó barátok, ha csak haverok akkor gáz van.
2010. aug. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

"a nemtudom két értelmű vagy ronda vagy és nem akar megbántani

vagy csak nem jösz be neki és nem akar megbántani

vagy bejösz neki csak tudja hogy nagy ribi vagy és nem kockáztat"


kétértelmű? Elolvastad amit írtál? mindegyik vége az, hogy nem akarja megbántani ebben hol a kettősség?

Esetleg nálad ezt jelenti másnál meg mást jelent.

Mondjuk nem tudom, hogy hülye vagy-é :-))))

2010. aug. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Azt, hogy váratlanul érte a dolog, nem tudott mást írni.
2010. aug. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Azt azért ne feledd és mindig tartsd szem előtt, hogy itt minden hozzászóló( én is) max feltételez, de semmit nem tud 100%-ra, mert azt csak az adott illető tudja.

A feltételezés pedig nem bizonyíték tehát nehogy elkönyveld, hogy nem tetszel neki vagy tetszel neki, mert azt csak és kizárólag ő tudja ezért talán őt kellene megkérdezned..úgy 100% tudni fogod.

2010. aug. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
ez azt jelenti h nem igazán izgatja a dolog ha érdekelte volna ak azt mondta h igen
2010. aug. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

De most nem értem. Nekünk 1. osztályban volt olyan, hoy csak úgy megkérdezte, hogy járunk -e... Mind1...


Beszéljétek meg 3-man, úgy a biztos! Sok sikert ;)

2010. aug. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!