Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez nálatok mit jelent fiúk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nálatok mit jelent fiúk?

Figyelt kérdés
Megkérdeztem azt a fiút aki nagyon tetszik msn-en hogy lenne-e kedve velem találkozni valamikor ...Erre a válasza a nem tudom, ez most mit is jelent?
2010. aug. 1. 16:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
nem tudja
2010. aug. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Azt, hogy nem tudja.
2010. aug. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
lehet hogy nem tudja
2010. aug. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
én ilyet nem is mondanék. Olyan nincs, hogy nem tudja... vagy igen vagy nem.
2010. aug. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Azt hogy nem tudja.Vagy igen vagy nem, még idő kell amíg eldönti.

20f

2010. aug. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg azt hogy nem. Ha tetszik egy csaj, akkor tudom, hogy akarok vele találkozni.
2010. aug. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Szerintem meg para..lehet gátlásos, nem bízik magában vagy nem vállalja saját magát. Tudod úgyis kudarcot vall, úgyis elront vmit majd stb.

Azt is jelentheti amit már fentebb írtak, hogy nem, de ez nem valószínű, mert akkor Nemet mondott volna egyértelműen szóval dilemmázik a srác.

2010. aug. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
A nem tudom = kellene is meg nem is, akarom is meg nem is, de semmiképpen nem értékelhető 100% elutasításnak.
2010. aug. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
de tudom hogy az egyik jó haverjának tetszem vagyis járni akart velem de visszautasítottam ez is benne lehet
2010. aug. 1. 16:46
 10/21 anonim ***** válasza:

Amennyiben nem szeretné megbántani a haverját akkor mindenképpen ez áll a dolog mögött. Dilemma.

Szerintem tisztázzátok le mi a helyzet a legjobb az lenne ha hármasban megbeszélnétek.

2010. aug. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!