Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, ez nálatok is így van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ez nálatok is így van?

Figyelt kérdés
Azt mondta az egyik fiú ismerősöm, hogy ha nála egy lány kezdeményez, akkor még ha egyébként tetszene neki, akkor sem kell már, mert így már nem is jó, hogy nem kell "becserkészni". Ti is így vagytok ezzel?
2011. aug. 15. 01:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
de hátha a fiúk ennyire beszariak akkor nincs mit tenni,a csajnak kell kezdeményezni
2011. aug. 15. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ez hülyeség... -.-" tök mindegy ki kezdeményez, ha jó a vége ;)
2011. aug. 15. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2. vagyok 26/F
2011. aug. 15. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Hülyeség, én imádom ha engem cserkész be egy csaj, jót tesz az egómnak, hogy ennyire vonzó vagyok, hogy odajön:D

Amúgy én nem szoktam kezdeményezni, meghagyom a csajoknak, vannak pasik akik viszont szeretnek kezdeményezni, én spec nem mert utálom ha elutasítanak.

21f

2011. aug. 15. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én még külön örülnék, ha egy csaj cserkészne be, de eddig nem volt szerencsém. Bár nem járok sokat el bulizni, az lehet a gond.


Én sem szoktam kezdeményezni, mert tartok a visszautasítástól szintén.


21/f

2011. aug. 15. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
ez hülyeség... ha tetszik akkor nem fog hirtelen közömbössé válni attól, hogy kezdeményez. Inkább még örülnék is neki.
2011. aug. 15. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
cnö
2011. aug. 15. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
mivan? mért lene ilyen mindenki?
2011. aug. 15. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ez egy baromság. Ha egyenrangú félnek képzelitek magatokat, akkor ti is tegyetek valamit egy kapcsolatért. Nem vagyok én vadász, hogy becserkésszek.

Aki pedig passzol egy csajt, csak azért, mert kezdeményezett, az egy idióta.

2011. aug. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Utolsóval egyetértek, semmi probléma sincs belőle, bárki kezdeményezhet.
2011. aug. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!