Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kérdés lányokhoz. Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdés lányokhoz. Ti mit csináltok ha__?

Figyelt kérdés

...ha tetszik egy srác, találkozgattok és egy egyszerű barátságnál többet akartok?


elsősorban félénkebb, gátlásosabb lányokhoz szól a kérdés :)


Itt a sztori:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__10531..


annyival egészíteném ki, hogy néha Ő hozza fel a találkozót, jól kijövünk. Érzem hogy szívesen tölti vele az idejét. Egy picit félénk, ezért az érdeklődésen és a sok mosolygáson kívül nem mutatja ki, hogy szeretne-e többet.

Hogyan hozzam fel a témát? Mert kezdek félni, hogy én értem félre az Ő gesztusait, hogy csak barátkozni szeretne velem. Teljesen tanácstalan vagyok.

Szerdán találkozunk legközelebb és már előre félek a találkozótól, mert mi lesz ha nem közeledek felé akkor sem pedig Ő szeretne többet, akkor elmegy tőlem a kedve, mert nem vagyok elég férfias, ha meg bepróbálkozok nála és visszautasít, azzal meg az eddigi "barátságunkat"? kockáztatnám meg.


Semelyikünknek nem volt ezelőtt párja, tehát mindketten tapasztalatlanok vagyunk.

19F


és rendes válaszokat kérnék :)


2010. aug. 1. 11:43
 1/2 anonim válasza:
Varj meg kb 10 evet es eleg erett leszel eme valasz megvalaszolasahoz. Addig ne csinalj semmit (mar megint bunko vagyok, a fenebe! :D De hogy mindig igazam van!)
2010. aug. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!:)


Üljetek be egy csendes kis helyre egy pohár kis valamire és mondd el neki, hogy részedről már egy kicsit több van mint egy szimpla barátság és hogy neki erről mi a véleménye. Itt már fog magától menni a beszélgetés:))


Egyébként ismerős, hogy félsz, hogy tönkre mehet ez miatt a kapcsolat, de hidd el ha annyira egymásra vagytok hangolódva lelkileg akkor nem fog változni semmit. Már nem vagytok kis gyerekek ha tudjátok vállani akkor maradhattok barátok. Saját tapasztalatból beszélek:))


Jahh és hogyha félénk a lány akkor lehet, hogy elsőnek zavarában nemet mond:)) Én többször is így tettem sajnos eddig, érdemes egy bizonyos idő eltelte után másodszor is megkérdeni:))


De az lenne a legjobb, főleg már ebben a korban, hogy se szó, se beszéd megfogod a kezét.)


Remélem tudtam valamit segíteni, ha szeretnél beszélgetni nyugodtan írj privit:)

Majd meséld el mi volt!


L/18

2010. aug. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!