Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem tudja megmondani,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudja megmondani, hogy igen, vagy nem?

Figyelt kérdés
Hello lehet kicsit hosszú lesz. Szóval Van 1 lány akivel már több mint 2 hónapja beszélek napi 6-12 órát. Iszonyatosan jól elvagyunk bulizunk 1 üt találkozunk, és rengeteg mindenben hasonlítunk. Én szerelmes lettem belé életemben 1 szer éreztem ezt 1 és fél évvel ezelőtt, és végre megtaláltam azt a lányt akinél újra érzem el is mondtam neki 1 hónappal ezelőtt. Csak ő nem tudja mit érez nem barátságot hanem egyszerűen nem tudja... Én úgy voltam vele, hogy ez nála a nem válasz mert nem akar megbántani. Én azóta nem keresem viszont ő folyton keres és nagyon jól elvagyunk, ha csak azon múlna hogy én mikor hívom fel már nem találkoznánk többé mert hát tudjátok busz és nő után nem futunk ezt megtanultam pár év alatt... Viszont ő folyton keres minden nap.Nem értem miért, időt akar még? Nekem rossz ez a helyzet nagyon mert a szívem majd kiugrik a helyéről ha látom hogy ő keres neten, vagy telefonon , vagy amikor találkozunk. És nem tudom mit akar. Jobban megnyugodnék ha azt mondaná nem bocs... Persze az igennek jobban örülnék. De nem mondja ki 1 iket sem mi lehet az oka? . Köszi a válaszokat előre 20/f
2010. aug. 1. 00:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Hát én nem olvastam el végig amit írtál...elég volt az első 2 mondatot.Te fiú vagy ő csaj a fő kérdésre innentől a válasz:

ne keress logikát a nőkben!Úgyse tudja senki se megmondani neked,hogy az illető hölgyemény miért..........

2010. aug. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Bizonytalan, ahogy írtad. Adj neki időt. Uszkve 2 hónap kevés. Legalább nem ígérget fűt-fát, nem? Nehéz ám belemenni egy komoly kapcsolatba. Ez csak azoknál megy könnyen, akiknek rossz a kapcsolatuk a családdal, önmagukkal. Tudom rohanó világ meg puncivadászat, de ezek hoppon maradnak ám. Adj neki még 1-2 hónapot. Ha nem, akkor ismrkedj mással is. Ja és még ne éld bele magad (majd ha boldog kapcsolat lesz egymás telje megismerésével, akkor kezd).
2010. aug. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ha igazán szereted, meg tudod várni azt is, amíg ő kitalálja, hogy mit szeretne. Persze, minden ember vágyik rá, hogy viszontszeressék, de ha tényleg szereted, ez semmiségnek tűnik. Szerintem bizonytalan. Ha le akarna koppintani, örülne, hogy nem keresed, és abbamaradna a sok találkozás, beszélgetés. Valamit érez, de nem akar csak úgy beleugrani egy kapcsolatba, biztos fél. Talán megkérdezhetnéd tőle, hogy mégis mitől, mit érez, hogy jobban megértsd őt. Így legalább azt is látni fogja, hogy tényleg érdekel, és ez még a javadra válhat. Hajrá!
2010. aug. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Ő nem szerelmes Beléd! Viszont egy jó társaság vagy Neki, egy barát vagy testvér vagy bármi amit lát Benned, az Neki jó! Húzza az időt, mert nem akarja ezt elveszíteni, de mint párkapcsolat, Téged nem ebbe a "szerepbe" akar.

Mivel keres Téged, így rész veszel az életében, Te egy állandóság vagy Neki, ami minden ember életében nagyon fontos, egy biztos pont.

Nem muszáj, hogy Te legyél a legjobb barátja, cserben is hagyhatod. De nem fogod, mert nem akarsz Neki fájdalmat okozni.

Játszhassátok ezt, még nagyon sokáig! Talán addig nyaggatod míg igent mond, de akkor a Rólad alkotott képe meg fog változni, nem lesztek sokáig együtt, majd többet nem is beszéltek, de semmi sem biztos. Sok ilyet láttam, hasonló lett a vége!

Bárhogy is lesz, sajnos el kell fogadnod, fontos vagy Neki, csak nem úgy ahogy Neked Ő...

2010. aug. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
én magam is lány vagyok, de nem értem ezt a helyzetet. Ha leülnél vele őszintén megbeszélni, hogy te tényleg így érzel és szeretnéd, ha tisztán választ adna, mert neked ez így rossz, akkor talán átgondolná a dolgot. Mondd meg neki, hogy azzal, hogy végül is tudomást se vesz arról, hogy elmondtad neki, hogy jobban szereted mint egy barátot, azzal talán jobban megbánt, mintha kimondaná azt hogy nem akar veled összejönni.
2010. aug. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele... mert már nem bírtam ki többet akar mint barátom lenni csak idő kell neki... Köszönöm a válaszokat azt hiszem még folytatjuk ugyanezt amit eddig. Nekem megéri viszont sose jönnék össze vele bármennyire is szeretem ha ő nem 100 % ig teljesen biztos az egészben. És átgondoltam ... Annak is örülök hogy jó barátom mert ő mindenképp nagyon fontos jelenleg nekem
2010. aug. 2. 22:42
 17/17 anonim ***** válasza:
Légy türelmes, egyáltalán nem biztos, hogy nem érdekled! Attól, hogy az elején ő még nem biztos benne annyira, nem olyan fellángolásszerűen indul, még lehet hosszú távú kapcsolat. Türelem, várj rá egy kicsit!
2010. aug. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!