Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem tudja megmondani,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudja megmondani, hogy igen, vagy nem?

Figyelt kérdés
Hello lehet kicsit hosszú lesz. Szóval Van 1 lány akivel már több mint 2 hónapja beszélek napi 6-12 órát. Iszonyatosan jól elvagyunk bulizunk 1 üt találkozunk, és rengeteg mindenben hasonlítunk. Én szerelmes lettem belé életemben 1 szer éreztem ezt 1 és fél évvel ezelőtt, és végre megtaláltam azt a lányt akinél újra érzem el is mondtam neki 1 hónappal ezelőtt. Csak ő nem tudja mit érez nem barátságot hanem egyszerűen nem tudja... Én úgy voltam vele, hogy ez nála a nem válasz mert nem akar megbántani. Én azóta nem keresem viszont ő folyton keres és nagyon jól elvagyunk, ha csak azon múlna hogy én mikor hívom fel már nem találkoznánk többé mert hát tudjátok busz és nő után nem futunk ezt megtanultam pár év alatt... Viszont ő folyton keres minden nap.Nem értem miért, időt akar még? Nekem rossz ez a helyzet nagyon mert a szívem majd kiugrik a helyéről ha látom hogy ő keres neten, vagy telefonon , vagy amikor találkozunk. És nem tudom mit akar. Jobban megnyugodnék ha azt mondaná nem bocs... Persze az igennek jobban örülnék. De nem mondja ki 1 iket sem mi lehet az oka? . Köszi a válaszokat előre 20/f
2010. aug. 1. 00:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem akar megbántani. Ne fuss utána, keress mást.
2010. aug. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ez a furcsa, hogy 1 hónapja nem is keresem ő keres majdnem minden nap...
2010. aug. 1. 00:18
 3/17 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem Sajt
2010. aug. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Látom a sok napiszaros megtalálta az oldalt... régen pedig egész normális színvonala volt ennek az oldalnak. Na mind1
2010. aug. 1. 00:20
 5/17 anonim ***** válasza:
18%
Én vagyok az apád!
2010. aug. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Sztem, vazold fel neki a helyzetet majd kerd meg, hogy valaszoljon. Mond meg neki, hogy ne huzza tovabb es ha nem akar meg most se valaszolni mond meg neki, hogy ezt te nemnek veszed. Az a lenyeg, hogy legyel hatarozott es magabiztos.Sok sikert;)
2010. aug. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Napi 6-12 órát?:O:O Az elég sok...MSN-en vagy személyesen?:D
2010. aug. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
50%

"szerintem sajt" meg a többi XD ba**ott jót röhögtem rajtatok XD

persze azért nem kéne köcsögösködni mert vannak komoly dolgok is az életbe!!

2010. aug. 1. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerelmes lenne, tudná.
2010. aug. 1. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Ha nem személyesen akkor msn en de fele fele arányba kb... Heti 3-4 szer összefutunk. csak nem értem miért keres folyton meg mondja hogy jó velem...
2010. aug. 1. 01:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!