Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Haggyam a francba? Vagy mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haggyam a francba? Vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy gyönyörű lánnyal, nagyon sok közös van bennünk, hosszasan elbeszélgettünk élőbe.

Nincsenek gátlásaim.

Viszont; egy ismert közösségiportálon írtam neki egy nem célratörő levelet, amivel csak annyit akartam megtudni, hogy vissza ír-e valamit, ez volt kb egy hete, gondolom már kitaláltátok, hogy válasz nem érkezett...

Azt tudom, hogy nethozzáférési lehetősége otthon nincs, barátnőinél szokott netezni.

Lehet, hogy azért nem írt vissza mert azt látná egy 3. személy is?

Ha addig eljutnék, hogy megtudjam bejövök-e neki semmi gond nem lenne.

De most mit csináljak?

Egy hülye honlap miatt teljesen elvagyok bizonytalanodva, gondoltam arra is, hogy szerkeztői hiba van a dologba, vagy annyi levelet kap, hogy olvasás nélkül törli.


Köszi a válaszokat.


16/f


2010. júl. 31. 22:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem írt vissza, akkor annyira nem érdekelheted szerintem.
2010. júl. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Ne hallgass az 1. válaszolónak.

Teljes mértékben arra gondolok hogy a lány nem tudja biztosra hogy ezt egy közösségi portálon kell megkérdezni.

Talán hívd el fagyizni, bármi és utána szépen (hangsúlyozom óvatosan ) kérdezz rá. Szerintem csak az a baja hogy ott kérdezted. Remélem segítettem. Ha nem Kérdezz még, szívesen válaszolok :)

2010. júl. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

22:45!


Nem kérdeztem meg neten, annál én több vagyok.

Azért írtam neki neten, hogy az adott közös témánkra (foci) ír-e vissza vmit, mert sztem ha egy hangyányit is érdekelném, legalább egy akármi ócskaságot írt volna.

Az lett volna a terv, hogy pár levelet küldünk egy másnak a foci témáról elhatárolódva, aztán szerencsére van egy közeli pizzéria a közelben, csak így sajnos nincs mire építeni.

2010. júl. 31. 22:51
 4/9 Funktasztikus ***** válasza:
nehogy azéé haggyad már:Dhülyeség lene csak ezért....majd viszza ir ;)nyugii
2010. júl. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hülye vagy ha ez miatt hagyod. Miert nem hivtad el abba a bizonyos pizzeriaba es kerdeztel ra...?
2010. júl. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Akkor most éveket várjak a válaszra?

Azért nem hivtam el mert 3-4 óra ismeretség után valahogy nem ésszerű.

2010. júl. 31. 23:21
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

hát öcsém ritkán kérek bocsánatot de most muszály


HA HÜLYE VAGY HÁT SZENVEDJ


bocs

2010. aug. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Elég nyámnyila fickó lehetsz, így szerintem sikered sem voltak a nőknél, meg is mondom miért...mert kisfiam feladod, nem vagy kitartó, ergo gyenge vagy. Ha nem ír vársz pár napot aztán ismét megkérdezed..és ne gyere nekem a zaklatással, mert először is néz utána, (BTK) mi a zaklatás. Amíg nem mondja a csaj hagyjad békén addig nem zaklatod ezt csak olyanok mondják akik szeretik feladni a dolgokat, mert ha fontos akkor nyomulsz, ha meg nem hagyjad. Ha már egy második-harmadik levél megeresztésére sincs lelki erőd akkor vajon, hogy udvarolhatsz élőben?

Egyébként nem tudhatod miért nem ír, szóval ne várakozzál, hanem cselekedj!

2010. aug. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem ésszerű? A vesztes típusú ( a lányok miért a macsókat szeretik kérdést feltevő nyámnyila, kishitű fickóknak igen)


Ha tetszik nyomulj, és éreztesd vele, hogy férfiként közeledsz hozzá nem pedig haverként (foci:-) és legyél kitartó! Nem félni kell a kudarctól, amíg nem mondja, hogy ez felejtős addig nyomulj és ne bizonytalanodj el.


27/F

2010. aug. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!