Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez mit jelent? Semmit? :D

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelent? Semmit? :D

Figyelt kérdés

Írtam valakinek az egyik közösségi portálon aki tetszik, illetve tanácsot kértem tőle.

Nagyon kedvesen válaszolt, de csak arra amit kérdeztem. Odaírta a végére, hogy ha bármi más dologban segíthet, akkor szóljak neki nyugodtan.

Ez mit jelent? Ugye semmit, tehát nem tetszem neki?


2010. júl. 31. 20:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Aha
2010. júl. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
sztem barátkozni akarna veled
2010. júl. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Funktasztikus ***** válasza:
képes voltál feltenni kérdést ezért?:)
2010. júl. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát igen, mert nem tudom mit gondol. Ez mit jelent. Lehet-e reményem egy kicsi legalább...
2010. júl. 31. 20:41
 5/12 anonim ***** válasza:

semmit nem jelent..

ha érdekled őt, akkor próbálj vele kapcsolaot teremteni, beszélgetni, stb... majd később tisztázni a dolgokat.

2010. júl. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Szerintem ismerkedj vele jobban. Ez így önmagába semmit de ha sokat beszélsz vele akkor lehet hogy sokra mentek ;)
2010. júl. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Második levélben írd meg neki,h sznél vele megismerkedni!És ne vegye tolakodásnak.Majd csak válaszol eldönthetően!
2010. aug. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Milyen oldal volt ez?
2010. aug. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

én biztos valami olyasmit írnék,hogy: igen segíthetnél még valamiben, szeretnék egy aranyos lányt jobban megismerni/randira hívni, nem tudom hogyan tegyen. ha van valami jó tipped megoszthatnád velem, de az lenne a legegyszerűbb, ha egyből válaszolnál, nem kéne ezen izgulnom.


na lehet ez most elég hülyén néz, de szerintem maga a gondolatmenet nem rossz:D hát hajrá

2010. aug. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát de én vagyok a lány...Ez kimaradt. Amúgy írtam neki, hogy köszi a segítséget. Erre már nem írt semmit
2010. aug. 2. 18:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!