Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Emeli egy nő értékét,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Emeli egy nő értékét, ha sok ideig nem fekszik le veletek? Beindítja a vadászösztönötöket? Mennyi ideig tart ki szex nélkül az érdeklődésetek, ha igazán tetszik egy nő?

Figyelt kérdés

2020. jún. 13. 09:38
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
80%

"Férfiak! Emeli egy nő értékét, ha sok ideig nem fekszik le veletek? Beindítja a vadászösztönötöket?" - egyértelműen nem, utálom a játszmázókat.

A párommal a 2. randin megvolt, ehhez képest 23 éve vagyunk együtt.

2020. jún. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
8%

Aki 1,5 hónapot nem vár a szexel a nőre, az csak dugni akar.

Most ne gyertek azzal hogy de ti azonnal lefeküdtetek és 10 éve együtt vagytok. Kivételek vannak,de ritka.

2020. jún. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
64%

12.-nek.


Oké, akkor 1,5 hónapot várok. Mellette dugok mást. Majd a 1,5 hónap + 1 nap után megduglak, és lelépek.


Ez jó?

2020. jún. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
49%

Még ezt a hülyeséget, hogy másfél hónap. Mi a francot csinálsz vele másfél hónapig? Pizzásztok meg mozisztok mint a 14 évesek? Xd A találkozók után meg lilára rángatod a bránert otthon?

Tudom már, szépirodalmi műveket olvastok fel egymásnak háttal ülve. 1,5 hónap után meg jön az egy hónapos masszírozás amit két hónap petting követ, de csak sötétben. 20 év együttlét után meg tudtok is végre baxni egy hatalmasat. Vagy még akkor sem. Egyetlen excsajom sem bírt volna ki másfél hónapot. Volt olyan szűz is köztük aki az első randin azaz a második találkozón leszopott úgy, hogy halovány utalást sem tettem erre.

2020. jún. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
10%

Nem pakolgat más csajokat a párom mert nem egy punci függő hanem vallásos.

26N

2020. jún. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
84%
#14 álomvilágodban drágám, csíkos pizsamával.
2020. jún. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
11%

14# Hogy te mennyi hülyeséget hordasz össze.

De kell a 2 hónap hogy kiismerni a másikat,ezt Dóra Gyula párkapcsolati tanácsadó mondta. Hogy aki nem vár minimum 1,5 hónapot a nőre az csak dugni akar.

2020. jún. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
2020. jún. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
74%

17 Dóra Gyula párkapcsolati tanácsadó. Xd Hozzá szoktatok menni az első 3 randin? A Dóra Gyula meg gyanítom olyanokat szokott akasztani pár nőnek két óra után, hogy a fülük ketté áll.

Másfél, két hónap 😃, hát a beton megköt annyi idő alatt. 16 körül jártunk amikor a gimis szűz lányok (nem volt már sok szűz és közülük is az óvatosabbak) csináltak ilyen több hónapos kotlást a dolognak. Első pasijuk volt és töltögették a naplójukban, hogy már egy hetesek, már két hetesek, hónaposak stb. És emellé társult a több hét/hónap várakozás a szexig. Ami még érthető is. De felnőtt korban, x-edik kapcsolatnál, partnernél hova várjon valaki hónapokat. Valóban nem jó ötlet pár perc vagy pár óra után összefeküdni (általában), de mondjuk harmadik randin már teljesen oké, főleg ha ez vagy három hétbe tellett és közben ment a chat is. Nem tudom, hogy hol éltek.

2020. jún. 14. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
65%

#17 "ezt Dóra Gyula párkapcsolati tanácsadó" - én ingyen is tudok hülyeségeket beszélni, ez az illető meg feltehetőleg pénzért teszi.

Gondolkodj már kicsit logikusan... miért növelné egy nő értékét az, ha játszmázik, vagy ha mazochista, vagy ha valláskárosult...

Nekem is annó volt szerencsém egy partnerhez, aki "majd csak 2 hét múlva, mert ő komolyan gondolná", és én már akkor se vágtam, hogy mi a logika abban, hogy ha valakivel nem gondolja komolyan, azzal első éjszaka, akivel meg komolyan gondolja - állítólag - azt szívatja direkt 2 hétig... szóval csak annyi történt, hogy meg lett az első veszekedéseink témája.

2020. jún. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!